Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvez el a nő? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvez el a nő? Mi célból? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az tértem, hogy a férfi miért: hogy minél több spermát juttasson el a női petesejtig, hogy minél nagyobb legyen a megtermékenyítés esélye..

DE a nő miért élvez el?

Mi célt szolgál vele?

Egyáltalán milyen "anyag" termelődik ilyenkor, és "ürül ki" a női szervezetből?


2010. okt. 26. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, fijjam?
2010. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
21/F
2010. okt. 26. 19:55
 3/17 anonim ***** válasza:

lol . ? :D


ez elég gyökér kérdés :D

2010. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jó kérdés ez kérdező !!
2010. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A női orgazmus eredetileg nem volt a terveim között, de miután megteremtettem Évát, nagyon megkívántam. Ő meg az mondta, hogy addig nem hajlandó velem szexelni, ameddig az neki nem lesz jó érzés. Kénytelen voltam beadni a derekamat.

Tévedés, nem Ádám volt az első ember, őt később csak azért hoztam létre, mert már ráuntam Évára. Valakinek meg mégiscsak be kellett népesíteni a földet.

2010. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
semmi célja nincs, ahogy annak sincs hogy a férfiak élvezik az orgazmust. rengeteg állat képes megtermékenyíteni a másikat ugy hogy nem élvezi.
2010. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

világos, h mit akar ezzel mondani a kérdező. pusztán a biológiai magyarázatot keresi. nyilván gyakorlatban az a jó, ha a nő élvezi, mert elég szar életünk lenne...

s biológiai magyarázat az lehetne, h az ember nem állat, gondolkodik, viszont az ösztönei tompultak. a nők nem szexelnek fajfenntartásból, a férfiak sem elsősorban ezért, de azért őket kicsit hajtja a vérük is.

viszont mivel élvezik a nők, akarják is. a természet szerintem ma már a becsúszott gyerekekre is támaszkodik, akik pusztán azért lettek, mert a nő megkívánta a férfit, a férfi pedig a nőt. van védekezés, de sokszor hiba csúszik a számításba...

2010. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az orgazmus kísérő izom összehúzódások segítik feljuttatni a hímivarsejteket.
2010. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Összehúzódik a méh, és ez a szívó hatás segít feljuttatni a hímivarsejteket. Persze orgazmus nélkül is lehet megtermékenyítés, ez csak egy kis segítség :)
2010. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nos, ez az emberi faj fejlődésére vezethető vissza.

dióhéjban: az ember kicsit máshogy "alakult". fejlett idegrendszerünk van és érzéseink vannak. az évezredek során az emberi szerveződésnek köszönhetően javultak az életfeltételeink. ez lehetővé tette, hogy bármikor szaporodjunk. azt, hogy ezzel hogyan párosult, hogy élvezzük is, azt jelen pillanatban magam sem tudom. de hogy az állatokhoz képest nekünk jó dolgunk van, az biztos :D

2010. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!