Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett volna ha 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett volna ha 24 évesen teherbe ejtettem volna egy 17 éves lányt?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk mesebeli történetnek indult... Első randin is már nagyon sok minden történt a másodikon pedig mondta hogy tegyem be neki, de én nem tettem, mert védekezés nélkül nem akartam... Másnap pedig vége lett ennek a mesebeli kapcsolatnak... Az hogy miért is tartom mesebelinek annak más az oka, de azt is el fogom mesélni. Hozzá kell tennem, hogy ő még csak jövőre fog érettségizni. A korral nem volt bajom, mert hamarosan 18 lesz. Szerintem ez még nem az a drasztikus eset

ápr. 6. 10:31
 1/10 anonim válasza:
100%
Vagy megszüli, vagy elveteti, nem világos, mire gondolsz pontosan.
ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te ennyi ésszel vagy 24 éves?

Mi lenne benne drasztikus? Hogy védekezés nélkül nem dugtál meg valakit? Nem, ez tényleg nem drasztikus. Ez lenne a normális.

ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmeséled a mesebeli részét is? Mert eddig ez egy átlagos történet, semmi érdekes nincs benne
ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mesebeli kishercegnők születtek volna.

Hogy érted, hogy mi lett volna? Ha megszüli, 18 évig fizethetted volna a gyerektartást.

ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megszüli vagy elveteti.

De kíváncsi vagyok a mesebeli részére. Mesebelien használta a száját? Vagy te használtad mesebelien a nyelvedet? Esetleg az ujjadat? :')

ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mindez a szülés kategóriában, biztos, ami biztos. :D
ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"miért is tartom mesebelinek annak más az oka, de azt is el fogom mesélni"


Kössz, ez nem sztorizgatós oldal, nem vagyunk rá kíváncsiak.


Amúgy mi lett volna, fizethetnéd a tartásdíjat.

ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem szexeltél vele gumi nélkül, ő meg erre meg dobott? Sajnálom, hogy így történt, de ebben tényleg nem volt semmi drasztikus. Az ilyen k*rvákkal nem kell foglalkozni, főleg ha 17 évesen így viselkedik valaki.


Annyi történt volna, hogy ha megszüli fizetheted a gyerektartást ha nem maradtok együtt vagy elveteti.

ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
italos allapotban volt, kivanta a szexet ennyi.. lehet nem is tetszettel neki annyira csak dugni akart.
ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is vége lett volna a kalandnak. Ez csak egy tiniribi, aki épp próbálgatja a határait.
ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!