Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha észrevehette rólam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha észrevehette rólam egy kollégám, hogy vonzódom hozzá, (neki valószínűleg van párja ((én ezt nem tudtam korábban)), velem csak a munkahelyen kerül kontaktba, több infó lentebb) mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Az adott férfi minden bizonnyal levehette rólam a "helyzetet", amit indirekt módon közvetíthettem felé: vagyis hogy nem egészen közömbös számomra, van bennem vonzalom felé. Ő maga láthatóan nem akar "úgy" közeledni felém, de alapvetően jó a viszonyunk. Én természetesen igazodom ehhez, de továbbra is jó kollégális viszonyt szeretnék vele fenntartani, ami úgy tűnik jelenleg meg is van.


Egyébiránt mit gondolhat rólam ez a pasi, ha sejheti/érezheti, hogy bejön nekem?

Ami engem illet továbbá, igyekszem lezárnni vele kapcsolatban a "romantikus" érzelmeket, és tényleg csak egy jófej kollégaként gondolni, és viszonyulni hozzá.


ápr. 6. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk is a pasi kollega flörtöl jobbra balra viszonozza mindenki, ez csak annyi hogy nem unalmas legalabb a munkahely.
ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt azért látom, hogy valamelyest imponál neki (nyilván), hogy egy helyes csajnak bejön (nem vagyok egy beképzelt csaj (sőt!!), de a környezetem visszajelzése alapján (is) tudom ezt magamról.
ápr. 6. 18:34
 3/12 A kérdező kommentje:

#1-es:

Ő azért egy kicsit speciális eset, ez a fickó... ezt most hagyjuk.

Jóban van egyébként több csajjal is tőlünk, de "úgy" nem fűzi őket, hanem ő többségében mindenkivel közvetlen, laza stílusú.

ápr. 6. 18:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolhat? Valószínűleg semmit. Párja van hűséges hozzá ennyi. Ő nem lát ebbe bele többet.
ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg magasról tojik rád.
ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Leszarja valszeg
ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tudja (mármint azt hogy tetszik neked) és nem flörtöl vagy nem kedvesebb veled vagy minimálisan is nem figyelmesebb vagy érdeklődőbb, akkor valószínűleg nem gondol rólad semmit. Ha egy férfinak tetszik egy nő, csak akkor szokott vele foglalkozni "gondoldolatban", legyen szó akármiről is. És ha ez nincs így, akkor tetszet neked, Őt nem fogod foglalkoztatni.
ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha alapvetően nem tetszel neki, akkor semennyire sem fog ezen agyalni, ha meg esetleg ő is helyes csajnak tart, de nem lép feléd, akkor szintén nem rugózik ilyesmiken. Elkönyvelte, hogy aranyos vagy és szép, de ennyi. Nyilván nem kíván az életébe felesleges bonyodalmat, plusz nem is fogtad meg annyira, hogy bármit is felboríts az életében.

Egyébként ha továbbra is kedves vagy, ugyanakkor tartasz bizonyos távolságot, akkor megmaradhat ez a jó viszony. Lényegében nem érdemes semmi többet látni a helyzet mögé.

ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8-as

Ez volt talán érdemben a leghasznosabb válasz számomra.🙂

Köszönöm.

ápr. 7. 11:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Szívesen, nyilván azért is próbáltam segíteni, mert a stílusod alapján biztosan lehetsz annyira intelligens, hogy méltó módon kezeld a helyzetet.

Ezzel az illetővel nyugodtan lehetsz kedves, barátságos, amíg tisztán látod, mik azok a bizonyos határok, amiket ő valószínűleg nem igazán fog átlépni.

Kívánok neked egy olyan társat, aki oda meg vissza lesz érted!!!... 😉😊

ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!