Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy 40 éves férfi, akivel egy éve tart a szexkapcsolatunk, és amúgy mindenben számíthattunk egymásra, megbízom benne, mindent megosztottam vele, illetve ő is bízik bennem. Megosztott velem olyan dolgokat az életéből évekkel korábbról, amit ha egy kívülálló hallana, talán szóba sem állna vele. Összességében ő több nekem, mint sima barát, de nem vagyunk egy pár.

Nagyon úgy néz ki, hogy valami pszichopata féle lehet a csávó, mert most több helyről is visszahallottam egymástól függetlenül, hogy mennyire megalázó és lenéző stílusban beszél rólam, amikor nem vagyok ott.

Hogy "ő velem mindent meg tud csinálni, mert bármit hagyok neki" és majd "jön a csaj és majd lerendez" de olyan embereknek, akiket én nem ismerek, nem is tudják, hogy létezem, így úgy jön vagy jöhet le nekik, hogy kb az ingyenkurvája vagyok.

Már 2 napja azon kattogok, hogy hogy vezessem fel neki a témát, és egyébként én magam sem tudom, hogy mit várok ettől a beszélgetéstől. Miért viselkedik velem így vajon? Egyébként fektet belém időt és energiát, tehát nem csak kihasznál. Mindketten szinglik vagyunk.

Olyan, mintha a pasinak 2 személyisége lenne. Mikor együtt vagyunk, imádnivaló, de mikor külön, akkor így beszél rólam. Ezt a tárgyiasítást olyan komoly szinten műveli, hogy egy barátja, akivel kb 3x találkoztam összesen, hívott fel, hogy ő szerinte én ehhez nem járulok hozzá, nem erre szerződtem, de vigyázzak vele, mert szerinte kihasznál.

Voltatok már hasonló helyzetben? Ha pasiként ugyanígy viselkedsz valakivel, azt miért teszed? Mindenesetre a reakciója mindent el fog árulni. Minden jó tanácsot elfogadok.

29n


ápr. 9. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Hátad mögött megmutatja valódi énjét, mit gondol rólad, veled pedig teszi a szépet, hogy megmaradjon a szexkapcsolat.
ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Ő így akar magáról gondolkozni, hogy ő egy olyan f*sza csávó, aki csak így alázgatással, bunkósággal tart egy ingyen qrvát.Sajnos ő tényleg ezt gondolhatja rólad.:(

Nem is azért, mert te ennyit érsz, vagy a személyed miatt.Ő egy ilyen illúzióban akar élni.Veled nyilván így nem viselkedhet, mert akkor szóba sem állnál vele.

Legjobb lenne, ha szó nélkül letiltanád mindenhol és megszakítanád vele a kapcsolatot.Hiába vonnád felelősségre, letagadná és ugyanúgy kiröhögne a hátad mögött.Ez egy gusztustalan féreg.

ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha a magad oldaláról a kérdésedben nem szípítesz és az ő oldalát nem feketíted be, azaz a véleményed mindkettőtökről reális, akkor vess véget a kapcsolatnak.

Férfiak társaságában önmagát dicséri azzal, hogy mi mindere kapható vagy nála.

Ilyeneket nem szoktunk mi, férfiak, kibeszélni a szeretett nőről.

ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem puncsol a szexért, a haveroknál meg menő gyereket játszik. 20 évesen még talán belefér, de 40 évesen már elég gáz. 😅
ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy a kérdésre válaszolva, dobd ki. Ilyet kaphatsz bárhol bármikor.
ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, akkor csak simán tiltod a francba mindenhol. Ha esélyt adsz neki magyarázkodásra, akkor majd nekiáll sírni, könyörögni, esküdözni amíg megbocsátasz és hülyít tovább.
ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyi időpazarlást sem ér meg, amennyi idő alatt ezt a kérdést kiírtad. Ne várd míg elkezd magyarázkodni, úgyis csak tagadná meg puncsolna. Egyszerűen írd le neki mekkora egy kétszínű suttyó patkány és tiltsd le! Esélye se legyen kimagyarázni.
ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le! Nagyon megalázó ez a helyzet.
ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem lennék elérhető többé neki. Nem venném fel a telefont, ha hív és levegőnek nézném. Ez a legjobb amit tehetsz. Az ilyen ezt érdemli és nem a számonkérést... Úgyis a pofádba hazudik vagy kiröhög, akkor meg minek? Ha ezek után szóbaállsz vele azzal magad is minősíted...
ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod szóvátenni? Tiltsd le a fenébe!
ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!