Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró ha a nő az idősebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró ha a nő az idősebb?

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi, szerintem ő is szimpatikusnak talál, de megtudtam, hogy fiatalabb tőlem 5-6 évvel...Engem ez nem zavarna annyira, de félek, hogy hülyének nézne, ha elkezdeném kimutatni, hogy mennyire bejön, nevetségessé meg nem akarok válni...

Mindig arra gondolok, hogy mért választana egy jóképű férfi idősebb nőt, amikor fiatalabbat is kaphat, nekem sem volt soha fiatalabb párom, de alapvetően nem zárkózom el ettől, ha a másik fél sem.



ápr. 9. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez rajta áll, hogy zavarja e.


Alapvetően engem zavarna ez a dolog, DE találkoztam már olyan idősebb nővel akinél még ez sem zavart volna, mert annyira tetszett a személyisége.

ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bejön,nem zavar :)
ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát férfiként nekem kifejezetten a nálam idősebb nők jönnek be.
ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyénfüggő.

Van akit zavar, van akit nem. Van aki meg csak azért nem kezdene bele mert családot szeretne és a nő már lehet nem.

Kezd el vele flörtölni. Nézd meg hogy reagál a kétértelmű incselkedésekre. Mosolyogj sokat. Ha tetszel neki felbátorodik.

ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai világban már teljesen elfogadott ez.
ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!