Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szemmel magyar férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel magyar férfiak jóképűségben milyen szinten vannak világ viszonylatban?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
A sportos és jó genetikájú tini fiúk az élmezőnyben vannak világ viszonylatban. Hamrinctól felfelé mindegyik férfi kuka itthon.
ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Átlagban, mivel totál vegyes a felhozatal. Nincsenek olyan jellegzetes vonásaik, mint egy olasznak pl vagy skandinávnak. Van amelyik nagyon jóképű, van amelyik meg totál nyomi.
ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
30 folott ipari hulladék az osszes
ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Kuka az összes szerencsétlen, bezzeg egy német vagy francia pasi simán összehoz 3000 eurót egy hónapban, a magyar férfi meg nettó 200ezer forinttal szerencsétlenkedik.
ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

tini fiúk élmezőnyben :D :D te mit szívtál? #1?


Te vagy az aki állandóan a tini fiatal fiúkákat szídja h az idősebb csajoknak kellenek?? :)


Amúgy persze minden 30 feletti pasi selejt, és az ország férfijainak 99%-a is.


Ha így lenne kb. 1000 emberből 1 lenne kapcsolatban.

ápr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak azt nézed hogy a magyar filmekben ugyanazok a szereplők szerepelnek…. Mert nincs más, nincs több ÉS még azok is hogy néznek ki!

A fiatal fiúk az más kategória. A kis tinik inkább a működő szerszàm miatt kapósak. Mert 30 felett vannak sokan impotensek.

Én most 42 vagyok de nekem Shawn Mendes nagyon nagyon tetszik.

Vagy a nagy amerikai színészekhez képest hol vannak a magyar pasik? Iszonyat csúnyák. Németországban éltem 6 évet, jóképűek. Fôleg a törökök. Svájcban éltem 4 évet, ott is az arabok néztek ki jól .

ápr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 1


ezek szerint akkor még a jó genetikájú, sportos tini fiúk is 30 felett ilyenné válnak, elcsúnyulnak?

ápr. 11. 08:18
 8/10 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

1.


Sajnos a többségük Hurvinyek-frizurával rontja a saját esélyét (kb. ilyen idétlen hajakat látok reggel az sulisjáraton: [link] - csak nyilván normál emberi fejen van ez az idétlen friszkó.

ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én női szemmel nagyon kevés magyar férfit találok jóképűnek, talán 100-ból 1-re tudom azt mondani, hogy tetszik.
ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a genetikát nézzük, sztem mindenhol ugyanolyan a szint. Vannak, akik nem tetszenek, vannak, akik igen. De akkor is, ha a médiaideált nézzük.


Igényességben viszont 40+-os korosztály az nagyon gyász. Az még az utolsó generáció itthon, aki tényleg elhiszi azt, hogy neki elég, hogy f... lóg a lába között, az igényesség meg b...i dolog. Igénytelenek. Szakadtan vannak felöltözve, zsíros és lógó a hajuk, orr- és fülszőr burjánzik, az arcbőrük siralmas...

ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!