Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy 50 es férfi a max....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamureg kérdése:

Gáz ha egy 50 es férfi a max. 25 lányokat kedveli ?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 08:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
Én már értem :D Te igazából az idősebb nőket szereted, mert kb. egy 15 éves szintjén vagy. Hozzád képest a 25 évesek komoly, felnőtt nők.
ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%

"Nézzetek körbe a mai fiatal "fiúk" mert nem férfiak a nagy hányad divat ratyi vagy gyerek és csak a telefon

A lányoknak meg vannak igényeik és szeretik megélni" - És sokkan inkább a kortárssal élik meg, mint egy idősebbel. Szidhatod akárhogy a mai fiúkat, ők a sikeresebbek, ezen nincs mit vitatkozni.

ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ugye boomereztek már le? 😂
ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Hintalow ***** válasza:
86%

Nem gáz, inkább röhejesnek mondanám 😀

Nálunk is volt annó olyan, hogy huszonèves baráti társaságból egy lány összejött egy 40 plusszos fazonnal, ès hozta le szive választottját. A csávó meg próbált menőzni, bekapcsolódni a beszèlgetèsbe, ès szerencsètlent kènytelenek voltuk kiröhögni, annyira ghetszi szánalmas ès erőltetett volt nèzni, ahogy semmit nem tud a korosztályunkról, de próbál bevágodni a csajnál.

Hááát... Nem sikerült 😂

ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom a saját korosztályod rád sem néz, annyira nem tud férfiszámba venni. Ezzel én nem menőznék a helyedben, mert az átlag 25 éves meg nem áll le egy random apjakorebeli faszival, hacsak nem nagyon sérült. Semmiképp sem flex, ez a telefonos duma meg nagyon ciki, amit it előadsz.
ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 gabor49 ***** válasza:
40%
nem én 51 vagyok de a fiatal nők jobban izgatnak mint az idősek de szerintem a legtobb férfit
ápr. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
48%

Az nem gáz, ha tetszik. A gáz az, ha kínos módon sündörögsz körülöttük, majom módjára, kilógó nyelvvel bámulod és picsogsz, ha elutasítanak. Ezt az "igénylik-e a kényeztetést" meg "kiteszik a dolgaikat és ingerelnek" dumát meg felejtsük már el, mert hányingerkeltő ez a stílus. Az, hogy nem apácának vannak öltözve, nem felhívás a keringőre, főleg nem mindenkinek.

Az meg mindenkinek a saját egyéni döntése, hogy akar-e telefonozni vagy nem... és ezt az egybites gondolkodást meg nem tudom megérteni, hogy az GÁZ lenne, hogyha vki nem akar egy felajánlkozó csajjal elmenni vagy nem érdekli.

ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!