Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne tudatossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne tudatossá tenni barátnőm?

Figyelt kérdés

Jön egy ötlet, ő tornázni fog, vesz eszközöket, max 1×, 2x csinálja ( amit legbelül szerintem vásárláskor is tudott) majd csodálkozik hogy nem fogy. Hogy fogyna ha torna után rögtön eszik, és este 8kor megeszik 8szelet rántott párizsit meg egy tál pörköltet..


Vagy a diéta miatt nem akármit ehet, de olykor ő eszik olyan ételt amit nem lehet és ő megveszi magának. Viszont ha más egyszer megkínálja ugyanolyan ételel akkor ő nem ehet a diétája miatt ( akkor bezzeg nagy gond h azt akarnak adni neki)..és csodálkozik hogy nem javul..


ápr. 11. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Remelem jon valaki,akinek igy tetszik,hogy nem kell lefogynia.
ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Én pl nem engedtem a férjemnek hogy beleszóljon a saját privát dolgaimba.

80 kilós voltam, elkezdtem diétázni , ő meg hordta haza a sütiket….. azt mondta ne fogyjak le mert így vagyok szép.

Megcsináltam mégis.

Csak ne ugasson a másik ember……..

ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Nincs olyan hogy nem lehet.


Kevesebb kalória kell, mint amennyit felhasználsz. Tehát dedicit kell. Minden más már csak a hatékony fogyás/egészséges etkezés/éhség kérdése.


Ha napi 3 tábla csokit eszel és semmi mást akkor is fogyni fogsz...



Szóval tudatosan kellene csinálni..


Mellesleg idő korlát sincsen hogy este már nem lehet stb..


Ja és nem kell megvonni magadtól a szénhidrátot sem.


Van egy kis tapasztalatom szóval tudom hogy ki a hatékony mi nem. :D

ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Ha ő maga szeretne fogyni saját maga miatt, akkor az a legjobb, ha vele együtt kezdesz el mozogni és normálisan enni. Így tudjátok egymást motiválni.

Nem elég eltökélt. Magamra ismertem benne egyébként, ugyan ezt csinálom évek óta.

ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Te szerinted tudatos vagy ezzel az este 8-as baromsággal meg torna után nem evéssel?


Szerinted kevesebb kalória van a pörköltben napközben, mint 8 után? (Egyébként meg a pöri nem rossz kaja.)


Edzés után pedig lehet enni. Én is azt teszem. Előtte nem akarok enni, mert nem tudnék mozogni. Utána meg valami táplálót nem árt.

ápr. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Miért nem beszélsz vele erről? Miért nem világosítod fel hogy ez nem így működik?

Tényleg ennyire tutyimutyik lettek a férfiak hogy nem bírnak beszélni a párjukkal arról ami zavarja őket?

ápr. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

#3 nem paranoiás vagy hanem hülye. A kalória deficit nem ilyen egyszerű ha közben a makrók nincsenek rendben te high 🤡


Kérdező: sehogy! Ha ő ennyire gyenge fejben, te ha fejre állsz se fog megváltozni. Nekem is van ilyen kollégám tolja a diétát előttünk otthon meg nasizik ezerrel azt még saját magát is átveri és nem érti miért olyan mint egy telibeszart búvárruha izmosan.

ápr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 Fogyni úgy is lehet, hogy kevesebbet eszel mint előtte és mozogsz. Régen is tudtak fogyni, pedig nem számoltak makrókat...Ez most lett divat pár éve.
ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
7-es én is számolom a makró arányait kalóriadeficitben vagyok, de amit mondasz, hogyha a makrok nincsenek rendben nem fogy az nem igaz, ha a kalóriadeficitben van még mindig fogy. Gondolom nem izmot épít hanem súlycsökkenés a célja a lánynak. Leginkább azzal cseszik ki magával, ha nem fogyaszt fehérjét pl hogy gyors felszívódású üres kalóriákat visz be magának, és ugyanolyan éhes marad, mert nincs bennük tápérték.
ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

7es

De igen, ilyen egyszerű te észlény.

És nekem pampoghatsz meg okoskodhatsz, biztos én vagyok külnleges ember hogy akkor is tudtam fogyni amikor a makrók nem voltak nálam rendben.


Bohóc.

ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!