Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban léteznek "jó" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban léteznek "jó" és "rosszfiúk" vagy ez csak nézőpont kérdése?

Figyelt kérdés

Sok ilyen bölcsesség van a jó- és rosszfiúkról, hogy a nők az utóbbiakhoz vonzódnak, pedig az előbbiek lennének optimálisabb választás. Vagy hogy a rosszfiúknak szeretnek gyereket szülni és jókkal felneveltetni.

Viszont tényleg be lehet így kategorizálni az embereket? Mert az is lehet valaki egy nő mellett rosszfiúvá válik, mással meg egész kompatibilis lenne. Szerintem inkább úgy van, hogy ha valaki már élet egy adott tudatossági szintet, onnan már nem ezek a klisék irányítják, hogy na én rosszfiú vagyok, most úgy kell viselkednem, inkább tudom mérlegelni, ha jól érzem magam, akkor hajlandó vagyok áldozatot hozni, hogy menjen is tovább. Rosszul gondolom ezt? Igazából az lenne a cél, hogy úgy ötvözni a két fél tulajdonságait, amik vonzóvá tesznek ismerkedéskor és megbízhatóvá kapcsolat alatt.



2022. ápr. 20. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

ez sületlenség

nem rosszfiúkhoz vonzódnak, hanem céltudatos, határozott emberekhez

nem jófiúktól tartózkodnak, hanem megalkuvó, kiismerhetetlen emberektől

2022. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész "rosszfiú" baromság az amcsi 50-es, 60-as évek hozadéka, a West Side Story-ban előadott keménykedő bandatagok által.


Később a Pomádé ezt tovább rontotta.


A média amúgy is szereti ezt a "morálisan vállalhatatlan karaktert szimpatikussá tenni" dolgot, gondoljunk bele, mennyi film van, ahol kedveljük a genyó karaktert. Csak míg ez egy filmben jó, a valóságban nem lenne az.

2022. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

1.


"céltudatos, határozott", avagy a másokon átgázoló, opportunista, "a cél szentesíti az eszközt" aranyszabályt követő karakterek.

2022. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkiben van “rossz” és “jó” is a lényeg az egyensúly.
2022. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerű, ha van csajod akkor te rosszfiú vagy a lúzerek szemében akik a jófiúk. :D
2022. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy vannak akik jó, vannak akik rosszfiúként vannak azonosítva, és vannak a férfiak.


A jelenségre azt találom magyarázatnak, hogy a rosszfiusaggal az önérvényesítő erőt azonosítják az emberek, ami lévén, hogy folyamatosan fejlődő személyiségek vagyunk, így egyensúlytalanul működik kezdetben, ahogy maga a "jó" oldal is, ami már a másik figyelembe vételétnek jellegét hordozza, ennek következtében egyik véglet sem képes önmagában jól funkcionálni a nőkkel kapcsolatban, előbbi sérülést okoz, utóbbi nem kelt vonzalmat. A kettő között van a férfi, ami egy minőséget jelent.


A férfi erős, de asszertív...

2022. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi számít rossz fiúnak 😆

Az ha minden héten buliba van, egy értelmetlen bunko, allandoan csajozik, rosszul tanul, cigizik? És mi számít jónak, aki ennek az ellentetje?


Nem ettől fog valaki megtetszeni, mert valaki külsőre tetszik meg, ha beszelgetek vele és látom hog egy bunkó ugyse lesz belőle semmi


Lehet valakinek van egy ilyen korszaka csak, lányoknak is szokott.

2022. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Túl sok az olyan sorozat/film, ahol a nők a rosszfiúba szerelmesek viszont a jóhoz mennek hozzá. Kell legyen legalább minimális valóság alapja.


Ha a rosszfiú senkinek nem kéne akkor nem mennének lányok a börtönbe látogatni.

2022. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Marpedig en mentem masfel evig, meg voltam halva erte akkor is es most is, de nagyon megszenvedtetett😅

Szoval ja leteznek rosszfiuk nemtudom miert irjak itt hogy kitalacio meg hulyeseg😀

2022. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ilyen leszakítom az állad ha nem adsz egy cigit, vagy éppen a fekete pólóját dicséred valakinek ő meg oda ugrik : Mi van kóstolgatsz kis köcsög , belém állsz???! Te meg erre: Csak a haverom pólóját dicsértem ? Ő erre: Mé gucci ?? Na vedd le szépen vagy kipofozlak lányom! Őket hívják rossz fiúnak.
2022. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!