Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek férfi nő barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfi nő barátságba mi fér bele, ha mindketten párkapcsolatban élnek több éve?

Figyelt kérdés
Teljesen friss, nem régi barátságra gondolok. A férfi és nő párja tudjon róla, "illene" elmondani? El kell fogadják, hogy a párjuk ellenkező neművel barátkozik? Ha valamelyiküknek ez nem tetszik jogosan kérheti, hogy ne tartsák a kapcsolatot?
ápr. 12. 20:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van kapcsolatban, amikor gyengül az a kapcsoalta, vigaszra lesz szüksége a párod készségesen ott lesz mellette.

Az a probléma igazság szerint, hogy eltitkolta előled a lányt. Ha neki tiszta szándékai lennének vele akkor már ismernéd mint a te párod ismeri az ő párját. Négyesben talizhatnátok, barátkozhatnátok nyugodtan.

Na most hogyha a párod nem is akarja megdugni és a csaj se őt még mindig lehet úgy, hogy ott kötnek ki!

Tételezzük fel, hogy azért titkolta mert féltékeny vagy rá nagyon.

Ha így van, nem tudsz benne megbízni akkor "mondd" meg nekem lécci, hogy mi értelme van vele lenned mert nem jut eszembe semmi.

Hogyha nincs bizalom a másik felé, a másiknak titkolóznia kell azt a kapcsolatot megette a fene!

Bár én biztos vagyok benne, hogy vannak okaid arra, hogy nem bízol benne. Legyen az, hogy elhanyagol téged. Megint ott kötünk ki, hogy nincs értelme vele lenned továbbra is.

Bár nagy a valószínűsége annak, hogy ő neki tetszik a lány és csak arra vár mikor varrhatná le.

És kétség nem fér ahhoz, hogy más lányokkal is "barátkozni" fog a jövőben.

Egyszerűen nem vagy neki elég.

Mit tud neki nyújtani 10 évvel fiatalabb lány? A testét.

Csak azt akarja ki tudja mennyiszer.

ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem is tervezi azt azt valaki, csak be üt magától a vonzalom, és ilyenkor nem mindenki fordít hátat, hanem csak sodródik az árral. Tetszik neki az újdonság, az új vibráló izgalom, nem számol a következményekkel, pedig később a legtöbben megbánják.

Meg azok is egymásba gabalyodhatnak akik nem tervezik előre. Persze nem mindig ez a sztori de 50%-ban.

ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell senkinek semmit megtiltani. Amikor ismerkedtem és randiztam, mindig elmondtam, hogy én megértem, ha valakinek van no barátja, de nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba. Nem tiltottam volna el soha egyiket sem a barátaitól, hanem egyszerűen azt mondtam, hogy nálam ez kizáró ok, nem fért bele soha és sosem fog, nem egymást keressük, keressen olyan not, akinek ez oké.

Olyanokkal jöttem csak össze, akik maguk id hasonlóan gondolkoztak, a paromnak sem okes, ha férfiakkal “baratkozom” és nem azért, mert nem bízik bennem, hanem mert tudja, hogy férfi nem barátkozik csinos novel, hanem akar tőle valamit. Ez ennyi.

Igen, ezeket a dolgokat érdemes az elején megbeszélni, az a lényeg, hogy egyezzetek benne, hogy belefér e ilyesmi vagy sem. Eltiltani nem kell senkit senkitol.

ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%
#20, az sajnos semmit nem számít, tapasztalat. Sőt...
ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy exem, aki Tiktokon nézegette a nőket, likeolta. Írni nem írt nekik, vagy törölte. Egyszer mutogatott a Tiktokon valamit és bedobta a sok lengén öltözött nőt.

Mondtam neki, hogy döntse el nagyon gyorsan, vagy legeltetni fogja rajtuk a szemeit (és kiverni rájuk) vagy én rám fogja. Kitörölte az alkalmazást.

(Persze azt nem tudom, hogy gyugiban nem-e csinálta ugyanúgy.)

Már nem volt neki elég a poresz, logikusan én sem.

Én hülye vele maradtam mert hát jó volt hozzám, szeretett ő a maga módján, kívánt is bizonyos szinten, de nem voltam számára elegendő.

Nemsokára szakítottunk. Én mondtam ki mert éreztem, hogy valami nem stimmel, szívesen próbálgatta volna a szárnyait.

A tanulság az egészből számomra hogyha kifelé kacsintgat valaki a kapcsolatban (mindegy a neme) akkor jobb véget vetni a kapcsolatnak mert ha nem teszed meg ő fogja, vagy/és hűtlen lesz hozzád.

Nem kell megvárni míg leépülsz, magadban keresed a hibát.

ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Mi csak egy éve vagyunk együtt, a csaj 5 éve a párjával. Sajnos pont ilyen mindenféle nők lájkolgatása volt az első, ami nem igazán tetszett nekem egy új kapcsolatban. Aztán most ez ... Ő fiatalabb nálam, így egyszerűen lehet, hogy ő már az a generáció akinek mindez természetes, nekem meg már nem.
ápr. 13. 13:24
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom, nekem már ez is kizáró ok vagy legalábbis szakitanek miatta. Sosem értettem, miért kell quro like-ot osztogatni, szerintem nagyon szánalmas
ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát drága kérdező eddig is tudtuk, hogy nem szerelmes beléd, de én legalábbis arra saccoltam, hogy volt. Viszont így kiderült, hogy mégcsak szerelmes se volt beléd soha! Nem is lesz sohasem! Te csak egy szamárka vagy a lovacska helyett. Miért nem engeded őt el örökre? Megvárod míg ő megteszi?
ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Igen, ezt gondolom én is. Sosem szeretett igazán a szívével, csakis "szavakkal", de az kevés. Köszönöm, hogy szántatok rám időt.
ápr. 13. 20:50
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha sejted, hogy nem szerelmes beléd, nem is szeret és főleg nem tisztel téged akkor miért vagy még vele? Önbecsülésed nincs?
ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!