Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek férfi nő barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfi nő barátságba mi fér bele, ha mindketten párkapcsolatban élnek több éve?

Figyelt kérdés
Teljesen friss, nem régi barátságra gondolok. A férfi és nő párja tudjon róla, "illene" elmondani? El kell fogadják, hogy a párjuk ellenkező neművel barátkozik? Ha valamelyiküknek ez nem tetszik jogosan kérheti, hogy ne tartsák a kapcsolatot?
ápr. 12. 20:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
77%
Minden belefér, amit egy azonos neművel megtennél, és semmi, amit nem. Mi ezen a bonyolult?
ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ha azonos neművel barátkozunk, haverkodunk, az biztosan nem félreérthető. Nem is gondoljuk, hogy azonnal el kell otthon mondani. Két nő vagy két férfi baràtkozhat úgy is, hogy a párjaik nem ismerik egymást. De "titokban" (otthon nem említeni) naponta chatelgetni egy új kollégával, aki ellenkező nemű, az mégis más. Így nehéz azt mondani erre, hogy ugyanaz fér bele. Amúgy a férfi párja vagyok. Direkt igyekeztem úgy feltenni a kérdést, hogy nem az a lényeg én ki vagyok, hanem az, hogy általában hogy látjátok ezt.
ápr. 13. 07:56
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a 30 éves párod egy 20 éves lánnyal barátkozgat? Hat nem tudom, nekem mindenesetre gyanús lenne.
ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
#12 Tulajdonképpen igen. Nem egy nagy csapatban dolgozik, nincsenek férfi kollégái sem. Tisztában vagyok azzal, hogy mindenkinek kellenek barátok. És nem tudom, hogy kezeljem ezt a helyzetet.
ápr. 13. 08:04
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Korábban irtam, hogy én nem toleralom az ilyesmit, bár én ezt már ismerkedeskor közöltem. Ha neked nem fér bele, mondd el. Jó esetben fontosabb vagy neki, mint egy most megismert havercsaj.
ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
81%
Egyre rosszabb a szituacio, ahogy a reszleteket is leirod. Itt a baratodnak kene legyen annyi emoatiaja es esze, hogy tudja ez nem egy olyan szituacio, amibe bele kell mennie. Boritekolom, hogy nemsokara otthagyod, mert b.ssza a csorodet es nem veletlen. Na akkor lesz majd egyedul igazan.
ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Szeretném valahogy helyretenni ezeket a dolgokat és igen, már a kapcsolatunk elején le kellett volna tisztázni, kinek mi fér bele. Mindig tanul az ember valamit. Csak olyan hülyén érzem magam, hogy most "tiltsam" meg neki,ne szóljon senkihez, mert nő az illető? Mert erre meg azt mondaná bárki, hogy egy hárpia vagyok. De nyilván zavar, hogy nem mondta el, hanem "lebukott". Nem akarta, hogy tudjak róla, mert szerinte konfliktus lett volna, úgysem értettem volna meg.
ápr. 13. 09:01
 18/30 anonim ***** válasza:
90%
Én átadnám a kiscsajnak. Úgyis megfogja dugni. Feleslegesen tiltanád el úgyis tartani fogja vele a kapcsolatot, viszonyt.
ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

A nyakamat merem rá tenni, ha te chatelgetnél mondjuk egy kollegáddal, ő lenne a legjobban felháborodva. 99%-ban ez így működik.

Most ez más téma, de amikor sz*rrá csalt, már több hónapja nem voltunk együtt, nem is éltem vele (válófél) és kiderült, hogy 2X találkoztam egy régi fiúbarátommal, hetekig írogatta, hogy mekkora k*va vagyok, takarodjak is dugni. Nevetséges, ki is csalt meg kit?🤣

Valahogy titeket is hasonlóan tudlak elképzelni.

ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
De a lány is kapcsolatban él, hosszabb ideje, mint mi. Ő imádja a párját, semmit nem akar az én páromtól. Sőt, ő be is mutatta a párját az enyémnek, mikor egyszer bement a munkahelyére.
ápr. 13. 11:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!