Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek férfi nő barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfi nő barátságba mi fér bele, ha mindketten párkapcsolatban élnek több éve?

Figyelt kérdés
Teljesen friss, nem régi barátságra gondolok. A férfi és nő párja tudjon róla, "illene" elmondani? El kell fogadják, hogy a párjuk ellenkező neművel barátkozik? Ha valamelyiküknek ez nem tetszik jogosan kérheti, hogy ne tartsák a kapcsolatot?
ápr. 12. 20:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
14%
Sztem nem mindegy hogy épp 20 vagy 40 évesek az alanyok. Mást és mást jelent a barátság más életszakaszokban.
ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
30-as férfi és 20 éves lány.
ápr. 12. 21:01
 3/30 anonim ***** válasza:
39%

Nekem pl nem fér bele egy parkapcsolatba a férfi-nő barátság, egyszerűen nem hiszek benne, nem tapasztaltam, hogy működne.

Természetesen más az, ha van egy barátja az embernek mondjuk gyermekkorától, mint az, ha random elkezdene most barátkozni egy novel. Ez utóbbi teljesen kizárt.

ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%

Miben merül ki ez a barátság? Vannak közös programok vagy csak mondjuk kollegák, ritkán találkoznak beszélnek?

Valaki szinte mindig titkon többet akar. Ha mondjuk 200 kg-os kerekesszekes az egyikük akkor nem hiszem, hogy zavarná a másik párját, de ha mindketten vonzóak, attraktívak akkor csak idő kérdése mikor gyullad be a szikra közöttük.

ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Kollégàk, akik munkaidőn kívül is chatelnek gyakran.

A helyzet annyiban egyedi, hogy a férfi messziről költözött a párjához, helyben nincsenek barátai.

ápr. 12. 21:08
 6/30 anonim ***** válasza:
77%
30 éves férfi, 20-as lány? Nem barátkozik. Nekem vannak gyerekkoromból fiú barátaim, nem vagyok állat, ők sem, de ez gyanús.
ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem sem baratkozik, de a naiv csajok mindig beveszik ezt. Ferfi a ferfiakkal baratkozik, mert azokkal erti meg magat. A nok az intimitashoz kellenek, az teljesen mas, mint a baratkozas.
ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Hat ha nincs mit titkolni, akkor beszéljenek a párjukkal is erről, sőt mutassák be egymásnak akár negyen is találkozhatnak. Az egyik barátnőmnek volt egy friss kacsolata férfi baratja, aki 100% hogy az, es a ferje tudott róla, nem ellenezte meg semmi, mert ismerte is személyesen.
ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
46%

Az a baj, hogy mind azt hisszük képesek vagyunk betartani a határvonalat. Maximum úgy tudom elképzelni, hogy közös barát.

Elég egy rossz nap egy rossz pillanat és ha elkezdesz mondjuk arról panaszkodni a barátnak, hogy nincs otthon elmosogatva, az nagyon hamar lelkizésbe válthat át. Ilyenkor az ember pedig egyre többet panaszkodik (sőt, sajnáltatja magát, keresi az okokat, hogy neki miért nem jó a párjával), hiszen valaki meghallgatja, ez boldogsághormont termel. Innen kb nincs visszaút.


Én mindig rászóltam az ellenkező nemű emberekre, hogyha panaszkodni kezdtek. Akkor is, ha abszolút nem vonzottak.


A másik fele: barátság mondjuk eleve kilőve egy olyan emberrel, akit egy ici-picit is vonzónak talász. Egyszerűen nem.


Társaságban és mint írtam közös barátként el tudom képzelni, de hogy valakivel külön írogassak vagy a párom írogasson, azt nem tudom elképzelni.

ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%

"helyben nincsenek barátai."


Ó, és neked kéne ezt megoldanod? Nem a barátnőjének? Ha valóban barátkpzni akarna, akkor meghívna téged a pároddal együtt(!) négyesben valamit inni vagy valami buliba, sétára, akárhova.

ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!