Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele mennél ismerkedésbe, ha...?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele mennél ismerkedésbe, ha...?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre kerültem, egy kolléganővel együtt kezdtünk a részlegen. (Én 39N, ő 28N, mindketten elváltak, szinglik.)

Van egy 45 éves férfi kolléga, aki a másik nőre egyből elkezdett nyomulni. Félreértés ne essék: teljesen megértem. 😊 Fiatalabb, kicsit vékonyabb, sokkal harsányabb, kihívóbban is viselkedik, szóval nem az a kérdés, hogy miért ő jött be a pasinak. (Egyébként jófej, én is kedvelem.)

Mindketten dohányoznak, egy ideig együtt mentek szünetre is. Beszélgettek, viccelődtek, de teljesen egyértelmű volt mindenki másnak, hogy a kolléganő nem akar a pasitól semmit.

Egy ideje valami megváltozott, már kevesebbet beszélgetnek, elmaradt az udvarlás, külön járnak szünetre. Gondolom, határozottan leállította a nő.

Eltelt pár hét. Most ugyanez a pasi elkezdett velem egyre kedvesebb, figyelmesebb lenni. Igazság szerint, ha egyből nálam indított volna, akkor nagyon szívesen benne lettem volna az ismerkedésben. Így viszont már csak arra tudok gondolni, hogy én lennék a szamár a sztoriban, és erre semmi kedvem. Ráadásul mégis csak a munkahelyem, egy "talán" miatt nem éri meg. Ilyesmibe eleve csak akkor mennék bele, ha mindketten komolyan gondoljuk.

Viszont a barátnőm szerint (itt dolgozik, de másik részleg) nem kell ennyire komolyan venni, mindenkinek tetszik több ember is, és szerinte érdemes lenne esélyt adni.

A helyemben te mit tennél?



ápr. 14. 06:57
A kérdező szavazást indított:
Belemennék az ismerkedésbe
Nem kezdenék vele ezek után
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne dőlj be, jól érzed, amit érzel. Lepattintottak, most megy a következőre.
ápr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy lennék vele, hogy ha a másik kellett akkor engem hagyjon mostmár.. de egyébként igazából bármi lehet, te pl korban sokkal jobban illessz hozzá, és a kolléganőd lehet hogy csak jobban észrevehető volt a harsánysága miatt, de lehet hogy mégis te leszel neki az igazi.. én se szívesen adnék neki esélyt, de szerintem ne utasítsd el egyértelműen, legyél vele kedves, aztán ha úgy látod tényleg komolyan érdekled, akkor szerintem bármi lehet..
ápr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szamárnak érezném magam ebben az esetben.
ápr. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"ha egyből nálam indított volna, akkor nagyon szívesen benne lettem volna az ismerkedésben. Így viszont már csak arra tudok gondolni, hogy én lennék a szamár a sztoriban, és erre semmi kedvem."

Ezt érzed te.


"Viszont a barátnőm szerint (itt dolgozik, de másik részleg) nem kell ennyire komolyan venni, mindenkinek tetszik több ember is, és szerinte érdemes lenne esélyt adni."

Ez meg a barátnőd.


Megoldás:

Te ne foglalkozzál vele, a barátnőd meg foglalkozzon, ha úgy alakul.


Saját tapasztalatból mondom, mikor nekem rossz előérzetem volt egy témával kapcsolatban, de mégis másoknak a véleményét meghallgattam, és aszerint döntöttem, hát mondanom sem kell, jó szrul sültek el azok a dolgok. Tudod miért? Mert nem hallgattam a megérzéseimre, nem kapcsolódtam a saját érzéseimhez.

Te neked van egy ilyen kellemetlen érzésed, hogy nem akarsz szamár lenni (ami jogos sztem is, hozzáteszem).

Hidd el, az hogy a barátnőd, rokonod, bárki bármit mond, hogy "óh ugyan foglalkozz vele, adj neki esélyt...stb"

Ez már átmegy abba is picit, hogy mit vagy érzékeny, mé ne foglalkoznál vele... hát azért, mert ezt te érzed. Minden érzésünk valid.

Mondom, mikor másra hallgatva félre dobtam a megérzéseim utána mindig én szívtam, nem a barátnő, nem a rokon, hanem én.

Ezek könnyen beszélnek, utána nem nekik kell felelőséget vállalni.

ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést!

Én is úgy gondolom, hogy jobb ezt hagyni.

ápr. 14. 08:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A rossz megérzésre mindig hallgatni kell, nem a semmiért van!

És igen valóban ha nincs ló, jó a szamár is szitu van.

A munkahelyi ismerkedésre nálam az a szabály, hogy nem sz*rok oda ahonnan eszek, szerintem nagyon nem jó a magánéletet keverni a munkahellyel.

ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is pattintsd le.
ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mint a méhecske, virágról virágra szállna.

Úgy lehet még az is benne van a pakliba, hogy a kolléganő vissza utasította, most meg benne van a sértettség "azért is megmutatom..".

Menjen az ilyen a francba, én meg azt mondom. Ne csodálkozz, ha hamarosan meglátod, hogy mást fűzöget.

ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék bele, pont amiatt amit te is mondasz. Szamár lennél a ló helyett és NEM azért, mert rosszabb vagy, hanem mert az az X pasi nála próbálkozott.


Plusz simán benne van, hogy mindenkivel ezt csinálja, ha most veled is.


Voltam olyan szituban (nem klasszikus ismerkedés ugyan) ahol egyértelmű volt, hogy nagyon tetszem annak a pasinak, aki nekem is. Működött a kémia köztünk, ha egy társaságban voltunk valahogy mindig fizikailag a közelemben volt stb. Nem értettem, hogy amikor beszélgetünk, elkezd flörtölni stb miért áll le és kvázi hátrál egy idő után. Na hát sokkal később, de kiderült, hogy még szerelmes volt az exébe és talán reménykedett is, hogy újra összejönnek. Sz*r érzés volt. Nehéz nem magadra venni, hogy nem te vagy nem elég jó, hanem ő nincs ott fejben.


Mondjuk lehet esetedben ez más, de a lényeg ugyanaz: ha igazán te érdekelnéd eleve veled foglalkozott volna és nem repülne nőről nőre.

ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

A valódi kérdés az hogy 39 évesen hogy tud neked képbe jönni egy random kolléga? Nem vagy még családos?

Ráadásul ez a nyomi csak kihasználna. A napnál is világosabb! Még a másik ribis sztori nélkül is. Érdekes egy agyad van....

ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!