Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkrement kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrement kapcsolat után egyedül. Mennél, vagy maradnál?

Figyelt kérdés

Fél éve tönkrement egy kapcsolatom melyben együtt is éltünk.

Azóta egyedül élek. A város számomra új, se barátok, se ismerősök. Munkám köt ide, mert jó fizetést kapok, ezen kívül semmi.

Sokat gondolkoztam, hogy menjek pl Pestre...de ahhoz kb túl kényelmes a jelenlegi életem, hogy feladjam egy havi 150e fizuért, meg egy megosztott albiért 3 másik sráccal.

Másik dolog viszont, hogy Pesten sokkal több lenne a lehetőség ismerkedni, bulizni, pörgős az egész.

Itt vidéki kisvárosban pang minden, és komolyan, mintha a korban hozzám illő lányok 20-28 évesek totálisan eltűntek volna.

Nem azt várom hogy döntsetek helyettem, csupán annyit hogy ha te minden napodat munka után egyedül töltöd, eljársz edzeni, uszodába, néha egy egy buliba, de nem ismersz senkit, viszont van egy életszínvonalad, akkor melyiket választanád?



2017. jún. 8. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Eljársz edzeni, uszodába, buliba.... Ezek szerint van ott lehetőség, csak te nem használod ki.
2017. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maradj, szedd meg magad közben meg járj el bulizni.
2017. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

épp ez a baj, hogy nem tudom megszedni magam mert minden pénzem elköltöm, hogy megtöltsem az életem. bulik pesten, bulik itt, random kocsikázás ide oda, márkás ruhák, stb szinte kifolyik a kezemből, hiába keresek jól.

lehetőségek sajnos nemigen vannak. edzőterembe 5-6 nő jár összesen. helyi pubokba szintén eszméletlen férfitöbblet

Egyedül ha eljárok di8scoba, esetleg utcabálokra ott vannak lányok. de a fő baj, továbbra is az, hogy tök egyedül megyek mindenhova még egy ivócimborám sincs..vagy bármi..

2017. jún. 8. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha Pesten sincs ismerősöd, ugyan az lenne a helyzet mint most. Lehet pörgősebb, de ha most sem tudsz szórakozni, barátokat szerezni, akkor Pesten sem fogsz tudni. Most is jársz uszodába, szórakozni, tehát a lehetőségek megvannak, csak nem élsz velük.

De ha te biztosra veszed, hogy Pest teljesen más lenne és lennének barátaid és lenne párkapcsolatod, akkor menj. Hiába a jó fizetés. ha unod az életed és szomorú vagy. Így csak vesztegeted a drága időd. 27/f

2017. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is olyan helyen lakok lassan egy éve egyedül, ahol nem igazán ismerek senkit és még élek. Durva mi? A megnyilvánulásaid alapján te mindenhol elszórnád a pénzt, szóval szerintem tök mindegy hol vagy.
2017. aug. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de az nem mindegy, hogy társaságban szórom, és jól érzem magam, vagy egyedül szórom el hülyeségekre....
2017. aug. 4. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!