Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele mennél ismerkedésbe, ha...?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele mennél ismerkedésbe, ha...?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre kerültem, egy kolléganővel együtt kezdtünk a részlegen. (Én 39N, ő 28N, mindketten elváltak, szinglik.)

Van egy 45 éves férfi kolléga, aki a másik nőre egyből elkezdett nyomulni. Félreértés ne essék: teljesen megértem. 😊 Fiatalabb, kicsit vékonyabb, sokkal harsányabb, kihívóbban is viselkedik, szóval nem az a kérdés, hogy miért ő jött be a pasinak. (Egyébként jófej, én is kedvelem.)

Mindketten dohányoznak, egy ideig együtt mentek szünetre is. Beszélgettek, viccelődtek, de teljesen egyértelmű volt mindenki másnak, hogy a kolléganő nem akar a pasitól semmit.

Egy ideje valami megváltozott, már kevesebbet beszélgetnek, elmaradt az udvarlás, külön járnak szünetre. Gondolom, határozottan leállította a nő.

Eltelt pár hét. Most ugyanez a pasi elkezdett velem egyre kedvesebb, figyelmesebb lenni. Igazság szerint, ha egyből nálam indított volna, akkor nagyon szívesen benne lettem volna az ismerkedésben. Így viszont már csak arra tudok gondolni, hogy én lennék a szamár a sztoriban, és erre semmi kedvem. Ráadásul mégis csak a munkahelyem, egy "talán" miatt nem éri meg. Ilyesmibe eleve csak akkor mennék bele, ha mindketten komolyan gondoljuk.

Viszont a barátnőm szerint (itt dolgozik, de másik részleg) nem kell ennyire komolyan venni, mindenkinek tetszik több ember is, és szerinte érdemes lenne esélyt adni.

A helyemben te mit tennél?



ápr. 14. 06:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó a megérzéseidre hallgatni!

Hiszen nagyon nem mindegy, hogy valakinek te kellesz vagy csak beéri veled.

ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!