Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetném el, hogy mindig felhozzák az exem?

Figyelt kérdés
9 évet voltunk együtt, az utolsó évben már nagyon nem működött köztünk a kapcsolat, de egyikünknek sem volt mersze szakítani. Tavaly januárban lebukott, hogy megcsalt egy fogorvossal. Ha nagyon szerelmes lettem volna, akkor biztosan jobban fájt volna, de inkább csak azt éreztem, hogy végre, így van egy biztos indokom, hogy zárjuk le a kapcsolatunkat. Leültünk beszélni, megbeszéltük, hogy következő hónaptól felmondjuk az albérletet, kiköltözünk mindketten, valamint szakítottunk. Ő azóta együtt van ezzel a csajjal. Kölcsönösen letöröltük egymást mindenhonnan, nem követjük egymást, nem vagyunk ismerősök. Igazából semmit nem akarok róla tudni, ha látom az utcán, akkor köszönünk egymásnak, de ennyiben ki is merül a kapcsolatunk. Nyáron megismerkedtem egy pasival a Szigeten. A 2. randinkon derült ki, hogy ő is fogorvos. Azóta is kapom minden ismerőstől, hogy biztos csak azért jöttem vele össze, mert versengek az exemmel, ezért kellett nekem is egy fogorvos pasi. A kapcsolati problémáinkba senkit nem avattunk be, a legközelebbi barátaink sem tudták, hogy nem működik már köztünk, mindenki szemében mi voltunk az álompár. Semmit nem akarok, csak azt, hogy fogadják el, hogy már más oldalán vagyok nagyon boldog.
ápr. 15. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"már más oldalán vagyok nagyon boldog"

Aztán majd ezek a közös képek is törlődnek, és jön a következő.

ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

"Azóta is kapom minden ismerőstől, hogy biztos csak azért jöttem vele össze, mert versengek az exemmel"

Jaj persze, hogy azért. Meg, aki mondjuk összejön egy Zoli nevezetű fickóval, és az exe is Zoli volt, akkor biztos azért van az is.

Ezek, akik ezt beszélik neked, nagyon sekélyes látásmódjuk van..... Én csak annyit mondanék erre: "Rendben meghagylak benneteket a saját téveszméitekbe, higgyétek azt, hogy azért van. Na csókollak titeket, ti akik az én döntéseimmel/életemmel vagytok elfoglalva, kedves rajongóim"


"Semmit nem akarok, csak azt, hogy fogadják el, hogy már más oldalán vagyok nagyon boldog."

Kérdező, ezzel foglalkozz csak. Ez a te oldaladra is igaz, TE IS FOGADD EL, HOGY MÁR MÁS OLDALÁN VAGY, ÉS LÉGY NAGYON BOLDOG. Nincs szükséged az ő elfogadásukra. Magadat fogadd el.♡♡♡♡

ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam.

Már 10 éve elváltam , amikor még mindig csak az ő exfelesége voltam mindenki szemében, és gyakran meg is kérdezték hogy mi van vele, tőlem.

Kisváros volt, úgy adódott hogy elköltöztem.

ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer magyaráznám el nekik, hogy ez csak egy szerencsétlen véletlen, kész. Aki nem tud velem együtt örülni és támogatni, az nem a barátom. Nem tartozol senkinek további magyarázattal, amúgy sem lehetnek túl mély barátságok ezek, ha egy éven át voltál boldogtalan és ez nekik fel sem tűnt, nem is érezted úgy, hogy be akarod őket avatni.
ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!