Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők. A ti párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők. A ti párotokat érdeklik ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Már volt több kapcsolatom is, de eddig egyik férfit sem érdekelte a hajam meg a körmöm.

Egy éves kapcsolat. Még nem élünk együtt. Mindig tudjuk, hogy a másik merre jár. Így azt is tudja, mikor megyek fodrászhoz vagy körmöshöz. És minden alkalommal leìrja, hogy küldjek róla képet, milyen lett a hajam, vagy a körmöm. Amúgy a hajam mindig ugyanolyan. Hátközépig érő, világosbarna, festett. Kicsit hullámos eredetileg, de jobban tetszik egyenesen úgyhogy vasalom. A körmöm rövid, géllakozott. Ott viszont mindig valami különlegeset csináltatok.



ápr. 15. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltatok körmöt, meg fodràszhoz sem járok (növesztem a hajam) viszont az én párom szokott érdeklődni, ha vettem valami ruhát vagy cipőt, hogy milyen. Nyilván nem tud annyira hozzàszólni, mint egy lány ismerősöm. :D
ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelik de századrangú téma
ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekli valamennyire, de nem olyan szinten, hogyha vmi változás van, azonnal képet kér. Megjegyzi, ha tetszik, néha észre is veszi a változást (nem sok, mert amióta együtt vagyunk, az alapfazon nem változott meg, néha a frufruból vágok vagy a hosszából itthon... most el fogok menni fodrászhoz hó végén egy picit nagyobb karbantartó vágásra, de az is kb 2 cm lesz az aljából). Körömlakk tetszik a körmeimen neki, szokta is dicsérni a színeket, amiket választottam. De azzal sincs gondja, ha nincs lakkozva.
ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
A hajam nem, a körmöm annyira, hogy ne legyen feltűnő
ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokta mondani, ha tetszik neki, főleg az élénkebb színű lakkok. Hajam mindig más, a hosszú tetszik neki. Persze, érdekli, de nem túlságosan.
ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen.
ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Körmöshöz nem járok, mindig rövidre vágom. Így ezen nincs mit nézni. Fodrászhoz kb félévente megyek, de van, hogy ritkábban. Szokta tudni, ha megyek, képet nem küldök. Mikor találkozunk, akkor megdicséri.

De kb. ennyi.

ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem járok fodrászhoz, de magamnak mindig megcsinálom valahogy. Képküldést nem értem, látja élőben. Szokott olyan lenni, hogy megkérdezi, valamit hogy csináltam meg, mert nem érti, hogy marad fenn.


Körmömet magamnak csinálom, azzal dettó ez van.

ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Én nem járok fodrászhoz, anyuval szoktam megbeszélni ha kell hozzá megyek és ő vágja a végét. Amúgy a derekamig ér, természetes szőke, enyhén hullámos is, így szeretem, nem vasalgatom, nem festem. körmöshöz sem járok, saját körmeim vannak, magam gondoskodom róluk. Maximum színtelen, vagy gyöngyház színű lakkal húzom át, semmi feltűnő. Számomra ezek felesleges dolgok, nem pazarlok rá pénzt.

A páromat általánosságban csak az érdekli, hogy le legyenek rajtam mű dolgok, nem szereti a festett hajat, műkörmöket, műszempillát, az erős sminket- vakolatjellegűt pláne nem. Én tőle függetlenül sem festettem magam soha igazán, max egy kis spirál, meg szemhéjpúder, az se feltűnő színű, csak hogy kicsit kiemelje a szemem. Ennyi.

Őt nem izgatja hogy milyenre lakkozom a körmöm vagy hogy hány centivel rövidebb a hajam.

ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Leclerc ***** válasza:

Engem érdekel.

Persze itt azt mondják hogy nem szabad.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

ápr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!