Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párod kedvéért változtatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod kedvéért változtatnál a körmeiden?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon szeretem, mikor ilyen csillogós, meg dobozmás festék van egy nő körmén.

A matt, illetve élén színeket viszont kifejezetten szépnek tartom.

Ilyenben van kompromisszum egy kapcsolatban, vagy túl sokat várnék el evvel?



#köröm #műköröm #körömlakk #Változtatni magadon #Túl nagy elvárás
jan. 12. 11:03
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
30. tehát ami szerinted piszlicsáré arról nem szabad kérdezni?
jan. 12. 18:41
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezni akarsz, hanem megváltoztatni.


Most nem tudom, miért játszod direkt a hülyét.


Ha megkérdezed, azzal már jelzel, hogy bajod van vele. Erről írtam, hogy ott fog lógni a levegőben.

jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
32. Értem szóval el is válhatok, ha egyszer merem mondani hogy nem tetszik a körme...
jan. 12. 19:54
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Bármiért elválhatsz.
jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
De nem neked kell, hogy tetsszen a körme, hanem neki. Neked tetsszen a sajátod. Azt olyanra festheted, amilyenre akarod.
jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Az én körmöm, ha neki nem tetszik, nem kell ránéznie, de amiképp a hajam vagy a sminkemet sem változtatom, úgy ezt sem.


Bocs.

jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
36%

23 évesen - két éves kapcsolat után - a pasim kérésére váltottam manduláról kockára és S méretről M-re.

Azt mondta, hogy ez neki szexibb, én pedig elsősorban neki akarok tetszeni.

jan. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Páromnak mindig tetszik amilyenre csináltatom. Hasonló az ízlésünk. De pl mondta hogy neki nagyon bejön a fényes fekete nekem előtte sose volt olyan de néha amikor olyan kedvem van akkor mivel tudom hogy neki tetszik olyanra szoktam csináltatni a kezemen és a lábamon. Nem nagy dolog és nem áll rosszul megbarátkoztam vele.
febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!