Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mennyi időt normális a gép előtt ülve eltölteni?

Figyelt kérdés

Nyilván egy olyan párnál akik együtt élnek.


2 éve költözött ide a barátnőm, én előtte napi 4-6 órát számítógépeztem munka után (persze megszakításokkal)

Játékok, használt autókat nézegetek, meg pörgetem a facebookot, meg messenger stb....többnyire értelmetlen dolgokat csinálok amik lekötnek ha nincs tennivalóm.

Ez a kedvenc időtöltésem volt.

Amióta ide költözött, ha itthon van napi max 30-40 percet gépeztem, azt is akkor amikor főzött vagy hasonló, de heti 4x12 órában dolgozik, tehát azért meg volt a saját időm a régi hóbortomra.

Most terhes, és hamarosan minden nap itthon lesz.

A bajom, hogy ezt a napi 30-40 percet is nehezen viseli.

Amiben igaza van, hogy amikor filmet, sorozatot nézünk akkor is gyakran nyomkodom a telefonom, valamilyen szinten én a függője vagyok a közösségi médiának. (sokszor, de kevés időt nyomom - 5 perc telefon, 10 perc film és így tovább)

Nyilván mikor gép előtt ülök nem telefonozok egyáltalán mert jobban szeretek a gépről aktív lenni, a telefon nekem pótcselekvés a gépem hiánya miatt.


Csinálom itthon is a dolgokat, mosok,takarítok,mosogatok, egyedül főzni nem tudok.

Most majd jön a gyerek is, még kevesebb időm lesz a gépre, amit elfogadok mert felnőtt ember vagyok, de felhagyni biztos nem fogok vele, ez kapcsol ki.

Azért ha itthon van értelemszerűen nem is 4-6 órát, de legalább egy 2 órát, akár megszakításokkal is de én szeretnék gépezni.

Nem beszéltem még vele erről, de akárhányszor vitatkozunk, vagy vitát kezdeményez, az mindig abból fakad, hogy gépezek...pedig tényleg max 30-40 perc egy nap, és az se folyamatosan.

Nem tudom mit fog szólni, de mindig azt akarja hogy vele legyek akkor is ha semmit nem csinálunk, vagy ő is telefont nyomkod.

Ha pedig itthon lesz folyamatosan nekem tutira nem lesz elég a napi 30-40p gépezés.


Most igazából arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek az én részemről ez normális?

Nekem a legtöbb barátom saját elmondása szerint is rengeteget gépezik barátnő mellett, és én úgy érzem hogy ezzel korlátoz engem, tehát nem normális hogy emiatt vitatkozik velem.


Egyébként köszi jól megvagyunk, nem szeretném ha "hagyd el, minek gyerek" stb kommenteket.


/bármikor megnézheti kinek mit írok, mit csinálok, mit játszok, másik nőtől nem kell félnie, hogy azzal beszélgetek. Rajta kívül 2 nő van a messenger üzeneteim között, a húgom és az egyik unokatestvérem akikkel rendszeresen beszélek./


ápr. 16. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted mi lesz veled, ha már most ekkora kontroll, zsarolás és egrecírozásban van részed ha meg lesz a gyerek? Szolgájának tart-hogy mindent te csinálsz? Dolgozik? Az a dolga. Hasra kell esni tőle? Ő melyik házimunkát végzi? Neveld meg egy cseppet-ha ez nem segít akkor egy nárcihoz van szerencséd és akkor véged.. Csináld ugyan azt amit veled ő-vedd el a telóját, és kapja vissza 30 percre:D
ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Tanulj meg főzni-fözicskézel, aztán a takarítást csinálja meg ő, no meg a lakást is, amit most te csinálsz... Lássuk mennyire fog tetszeni neki:D
ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A boldogság nem létezik ***** válasza:
76%
Fura egy világ ez. A gép előtt X órát tölteni mondjuk játékkal az "függőség" meg "nem normális", de egész nap a telefont csesztetni még az utcán is, meg szaráskor is, az tök oké, sőt menő, szociális arc, aki egész nap online a fészen meg a zinstán.
ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
csak 4x12 órát melózik? csak? ott van 3 tiszta napja, ha normálisak vagytok egy nap alatt végig tudja loholni a lakást-két tiszta nap marad a filmezésre, a játékra és a többire. Beleférne a házi cucc az idejeébe-bele biza.Főz? és? mosogatás és egyebek? holdba? Ne márm ennyire nem lehetsz kisgyerek..
ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
86%
Napi két óra én időre szerintem mindenkinek szüksége van. Most az hogy ki mivel tölti ezt akár telefon, sorozat nézés , olvasás teljesen mindegy.
ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Annyiban igaza van, hogy nem kell folyton Facebookot, YouTubeot folyton pörgetni, de játékokkal vagy használt autókkal nem kellene, hogy baj legyen. Én azt biztos nem engedtem volna, hogy ennyire kontrolláljon, mértéket kell tartani ugyan, de ez biztos nem normális amit ez a nő csinál veled. Abba bele sem kezdek, hogy megnézi kinek mit írsz. Te miért nem kéred el tőle a telóját? Ja hogy ő azt nem engedi? Én ezt ugyan nem hagynám annyiban.


Egyébként annyi normális, ami nem megy a párkapcsolat, illetve az egészség rovására. Nem tom milyen jellegű munkát végzel, de amennyiben nem áll az is számítógépezésből, a napi 2 óra játék teljesen ok.

ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Á, eszembe nem jutna szülni pasim-csajom kapcsolatban. Már csak ezért sem.
ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat, van egy félreértést.

Nem csak én takarítok, ő is csinál mindent, egyedül a főzés az amit kizárólag ő csinál, mert én nem tudok.

Amikor itthon van rendet tart, én 8 órába dolgozok sofőrként, tehát abszolút nem gépezek, telefonozni is csak ha arra alkalmas tevékenységet csinálok, szóval nem vagyok gépközelben.

Ezért mikor hazajövök nyomom a számítógépet ahogy lehet, és időm engedi.

De pl. nem esik nehezemre elmosogatni se.

Csak azért írtam, hogy én is csinálok mindent, hogy nem az van hogy ő 4x12 órát dolgozik, aztán hazajön még takarítani,főzni,mosni, meg a szabadnapjain is ugyan ez,mert akkor azért jogos lenne hogy megharagszik rám hogy én meg csak szórakozok a szabadidőmben a gép előtt.

De erről szó nincs.

ápr. 16. 18:55
 9/20 A kérdező kommentje:

Ellenőrzini meg nem szokta, hogy kinek mit írkálok, bár tudom hogy volt már lopott pillanata amikor ellenőrzött, de nem az van hogy add a telefonod, átakarom nézni (de megtehetné)

Ugyan így ő is odaadja az ő telefonját.

ápr. 16. 18:58
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
A kérdést inkább úgy kellene kiírni, hogy szerintetek elég érett a párkapcsolatom és a benne lévő személyek ahhoz, gyereket vállaljunk.
ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!