Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mennyi időt normális a gép előtt ülve eltölteni?

Figyelt kérdés

Nyilván egy olyan párnál akik együtt élnek.


2 éve költözött ide a barátnőm, én előtte napi 4-6 órát számítógépeztem munka után (persze megszakításokkal)

Játékok, használt autókat nézegetek, meg pörgetem a facebookot, meg messenger stb....többnyire értelmetlen dolgokat csinálok amik lekötnek ha nincs tennivalóm.

Ez a kedvenc időtöltésem volt.

Amióta ide költözött, ha itthon van napi max 30-40 percet gépeztem, azt is akkor amikor főzött vagy hasonló, de heti 4x12 órában dolgozik, tehát azért meg volt a saját időm a régi hóbortomra.

Most terhes, és hamarosan minden nap itthon lesz.

A bajom, hogy ezt a napi 30-40 percet is nehezen viseli.

Amiben igaza van, hogy amikor filmet, sorozatot nézünk akkor is gyakran nyomkodom a telefonom, valamilyen szinten én a függője vagyok a közösségi médiának. (sokszor, de kevés időt nyomom - 5 perc telefon, 10 perc film és így tovább)

Nyilván mikor gép előtt ülök nem telefonozok egyáltalán mert jobban szeretek a gépről aktív lenni, a telefon nekem pótcselekvés a gépem hiánya miatt.


Csinálom itthon is a dolgokat, mosok,takarítok,mosogatok, egyedül főzni nem tudok.

Most majd jön a gyerek is, még kevesebb időm lesz a gépre, amit elfogadok mert felnőtt ember vagyok, de felhagyni biztos nem fogok vele, ez kapcsol ki.

Azért ha itthon van értelemszerűen nem is 4-6 órát, de legalább egy 2 órát, akár megszakításokkal is de én szeretnék gépezni.

Nem beszéltem még vele erről, de akárhányszor vitatkozunk, vagy vitát kezdeményez, az mindig abból fakad, hogy gépezek...pedig tényleg max 30-40 perc egy nap, és az se folyamatosan.

Nem tudom mit fog szólni, de mindig azt akarja hogy vele legyek akkor is ha semmit nem csinálunk, vagy ő is telefont nyomkod.

Ha pedig itthon lesz folyamatosan nekem tutira nem lesz elég a napi 30-40p gépezés.


Most igazából arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek az én részemről ez normális?

Nekem a legtöbb barátom saját elmondása szerint is rengeteget gépezik barátnő mellett, és én úgy érzem hogy ezzel korlátoz engem, tehát nem normális hogy emiatt vitatkozik velem.


Egyébként köszi jól megvagyunk, nem szeretném ha "hagyd el, minek gyerek" stb kommenteket.


/bármikor megnézheti kinek mit írok, mit csinálok, mit játszok, másik nőtől nem kell félnie, hogy azzal beszélgetek. Rajta kívül 2 nő van a messenger üzeneteim között, a húgom és az egyik unokatestvérem akikkel rendszeresen beszélek./


ápr. 16. 18:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

10-es


Köszönöm hogy ennyire aggódsz, sosem értem meg miért kéne névtelen és arctalan emberek véleményére adnom egy olyan kérdésben amit nem tettem fel.

Tudom, hogy sokaknál ez egy ilyen alja emberi tulajdonság, hogy ítélkezünk mások felett mert a kapcsolatukból megtudunk egy negatív szegletet, és "szerintük" ezért kuka az egész kapcsolat, de nyilván mindenki annyira szerencsés, hogy tökéletes harmóniában él a párjával soha egy hangos szó nincs blabla (bár én inkább úgy gondolom hogy az ilyen válaszokat adó emberek akkroa vesztesek hogy még egy macska is inkább megszökik tőlük - általában ez a típus ért annyira ahhoz, hogy kinek hogy kéne élnie.)


Ja és teszem hozzá, a kérdésben az is szerepelt, hogy nem kérek ilyen jellegű véleményeket, de még csak ezt sem sikerült értelmezni/betartani.

Na és az ilyen véleményekre kéne adnom?Hogyne.

ápr. 16. 19:25
 12/20 A boldogság nem létezik ***** válasza:
43%

11.


Azért valahol vicces, hogy a kérdésben megszabod milyenek legyenek a válaszok. Jó, hogy pontosan nem írtad le, mit akarsz olvasni. Ennek sok értelme van így.

ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12-es


Az is jó, hogy nem a feltett kérdésre válaszolsz/válaszolnak egyesek hanem unalomüózés céljából provokálnak, trollkodnak.

Ez itt a probléma.Semmi más.

ápr. 16. 19:31
 14/20 A boldogság nem létezik ***** válasza:
31%

13.


Sajnos a kérdések többsége is hasonló apropóból születik. A válaszok idomulnak a remek kérdésekhez.

ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%

ok, nézzük egy kicsit kívülről a helyzetet, próbáld kívülről nézni saját magatokat. Gyerekvállalás. Igen, vagy sem? (Tudom, már késő, de elméleti szinten játszunk el a gondolattal)

Apuka konfliktusba kerül anyucival, mert szerinte ő túl sokat ül a gép előtt. Erre, apuci feljön egy névtelen anonim fórumra panaszkodni anyuról, önigazolást keresve, hogy neki van igaza. Elvileg felnőtt ember, de elvárja teljesen idegen emberek véleményét arról, hogy neki, hogyan is kéne élnie. Jóval keményebb kihívások, konfliktusok előtt állnak közös életükben, de egy ilyen piszlicsáré dedós baromságot sem sikerül megbeszélniük.

Szerinted, erre mégis mit lehet mondani? 10 voltam.

ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jól van, látjuk, hogy nagyon szereted a nőcit, de igyekezz egészséges szintre vinni a dolgokat, mert a kisgyermek érkezése nagy terhet fog rátok róni és ha nem tanuljátok meg, hogy egymást segítsétek, akkor komoly gondban lesztek. Mert nem sétagalopp egy gyerek.
ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a géphasználat alatt a vállalkozásommal való foglalkozást értem, amiből vígan megélünk ketten is, így annyit ülök előtte amennyit akarok. nincs beleszólása.


Értelmetlen dolgok helyett csinálhatnál értelmes dolgokat is, akkor talán nem szúrná a szemét annyira.

ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

15-ös


Tehát bárki bármi kérdést kiír erre az oldalra az piszlicsáré baromság, mert google a barátod, vagy mit panaszkodik, miért nem tudja megoldani. Pontosan ez az az oldal ahová egy ennél komolyabb, és összetettebb kérdést eszembe se jutna kiírni, amiatt hogy még egy ilyen kaliberű kérdést sem sikerül értelmeznie, nemhogy megválaszolnia a többségnek (lásd a válaszaid)


Simán igazat adok a barátnőmnek ha azt írja a többség, hogy sok ennyit gépezni, főleg ha majd jön a gyerek. Bár én nem érzem úgy, de nyilván elfogult vagyok magammal és a szeretett hobbimmal kapcsolatban, ezért tettem fel a kérdést.

Szerintem ő reagálja túl, de ha elpanaszolom a barátimank biztos nekem adnak igazat.

Az idősebb rokonaim biztos a barátnőmnek mert ősellenség a számítógép, és jön a duma hogy az ő idejükben.

Mégis hol találhatnék objektív választ?

Igen, ezen az oldalon ami pont erre jó.


17-es


Köszi az infót, pontosan telibe 'rom hogy a vállalkozásodba amiből ketten is vígan megéltek mennyit gépezel.

Hogy jön ez ide?

Nem a számítógépből élek, sem a végzett szakmáim, sem a jelenlegi munkám nem kapcsolódik a számítógépekhez, ezért nicns szükségem rá hogy értelmesebb dolgokat csináljak.Hasznos válasz volt (csak nem tudom melyik kérdésre)

ápr. 17. 04:05
 19/20 anonim ***** válasza:

Nálunk spontán-automatikusan működik, hogy mikor nézünk együtt valamit vagy mikor legyen énidő. Valamikor órákon át filmezek vagy zenézek egyedül, miközben ő mögöttem TV-zik. Én egyáltalán nem TV-zek, ő szokott TV-zni, eddig dísznek volt nálam TV, most már az övé. :D Ha jön valahonnan és én gépnél ülök, egyáltalán eszébe nem jut felállítani. Máshogyan talán. :D :D


35/F

ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tehát olyan szempontból túlreagálja, hogy hagyni kell énidőt és meg kell beszélni vagy rá kell hangolódni.


Kérdéses, hogy eddig is ilyen volt-e vagy csak a hormonok teszik-e.

ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!