Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 évesen csak alkalmi szexeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen csak alkalmi szexeim voltak mindig, sosem éltem párkapcsolatban, és nem is vágyok rá. Ez nem normális ilyen idősen?

Figyelt kérdés

jan. 17. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mit jelent az, hogy normális? Mi a célja a kérdésnek?...
jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nem átlagos vagy általános. Amíg te jól érzed magad így és téged nem zavar, addig nyugodtan csináld ahogy jól esik.
jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A többség nem így él, de te érzed neked mi a jó.
jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te így jól érzed magad, akkor normális.
jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért hogyan él a többség?
jan. 17. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem m1 hogy mi a nemed.
jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De igen, hót mindegy a neme.
jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok
jan. 17. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 Általában már a többségnek volt legalább egy hosszabb kapcsolata vagy vágyna rá.


De ettől még, ha neked így jó, amíg nem bántasz vele másokat nincs ezzel semmi gond.

jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem jó így is.
jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!