Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha egy nárcisztikus személy környezetébe kerül egy olyan ember, aki tud nem-et mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi történik akkor, ha egy nárcisztikus személy környezetébe kerül egy olyan ember, aki tud NEM-et mondani? Aki legtöbbször megmondja a véleményét és nem hódol be az uralkodásnak?

A nárcisztikus megpróbálja "kigolyózni"? Elkezd támadni?

Mi történik ilyenkor?


ápr. 16. 19:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Velünk ez volt, párom egy gyógyszer mellékhatásáról volt nárcisztikus, persze erre fél év után jöttem rá, a 10-es eltalálta párom viselkedését, én alapból igazságszolgáltató vehemens természetű vagyok, pont a kapcsolatunk elején állt a bál. Először felhúzta magát, én jól megmondtam, majd valahogyan ráeszmélt, és így tovább. Amikor egyszer társaságban művelt valamit és emlékezetkieséstől gyulladt nálam villanykörte, akkor kezdett változni minden. Pont akkor és pont ott úgy voltam vele, hogy nem csinálom tovább. De akkor derült ki. Még két apróság történt, de már hitt nekem és elment orvoshoz. A gyógyszer megszüntetésével megszűnt az egész, viszont így nincs létező gyógyszer a fizikai problémájára. Ezt a gyógyszert miatta betiltották és nem létezik másik azóta sem. Aztán más sokkal nagyobb probléma történt vele, de az már másik fejezet. Én abból is megmentettem utána.


35/F

ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!