Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha egy nárcisztikus személy környezetébe kerül egy olyan ember, aki tud nem-et mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi történik akkor, ha egy nárcisztikus személy környezetébe kerül egy olyan ember, aki tud NEM-et mondani? Aki legtöbbször megmondja a véleményét és nem hódol be az uralkodásnak?

A nárcisztikus megpróbálja "kigolyózni"? Elkezd támadni?

Mi történik ilyenkor?


ápr. 16. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkouik, de aki tud NEM-et mondani, az nem fogja hagyni magát kigolyózni.
ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A boldogság nem létezik ***** válasza:
32%
Lehet, hogy másnap nem fog tudni felébredni. Vagy a beszélgetés után elsétálni a helyszínről.
ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagy veszekedések várhatóak, majd eltávozás egymástól.
ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A bosszút kifelejtetted hármas.
ápr. 16. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Munkahelyen mi van, ha valaki ellentmond a főnöknek? Kirúgás a legtöbbször. A főnökök nagy része nárcisztikus.
ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Manipuláció, hibáztatás, vagy veszekedés, próbálkozás H változzon a nem szó igenre. Ha föladja, kiiktat az életéből.
ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6 A bosszúra vagyok kíváncsi, hány évig bírja még.
ápr. 16. 22:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Míg ki nem iktatod teljesen az életedből, nulla kommunikáció, S táv, provokációira hidegen hagyás reakció...
ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
már réges rég ki van iktatva. 28 év nem 1 év. Bár most már én vettem a kezembe a gyeplőt és egyre érdekesebbé válik a dolog, ahogy egy egy háttérelőadása kikerül a nagy nyilvánosság elé. Van még miből "csemegézni" egy darabig még biztos nem fog elfogyni.
ápr. 16. 22:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felrobbannak. Ha valakit nem tudnak kontrollálni, akkor idegesek lesznek, ami valahogy kijön belőlük. Aztán addig csűrik-csavarják, játszadoznak, amíg a nemből valahogy igen lesz.
ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!