Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfit miért nem érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfit miért nem érdekel közeledésnél, hogy van párja az embernek?

Figyelt kérdés

Először is a kérdés nem a férfiak ellen szól, biztosan nőből is van ilyen, de nekem velük nincs tapasztalatom.

Lassan 5 éve van párom, együtt is élünk és ezt tudja rólam a környezetem. Mégis rendszeresen történik meg, hogymás férfiak udvarolni kezdenek. Ez főleg azért kellemetlen, mert nagyon nem szeretek embereket visszautasítani. Hogyan tehetném egyértelművé, hogy nem vagyok nyitott erre. Nem nem vagyok kihívó és nem mutogatom magam a közösségi médián. Alapból kedves vagyok az emberekkel, de szerintem ezt nem kéne félreérteni.



ápr. 17. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Saját magukból indulnak ki. Nem tudják elképzelni, hogy ha valakinek lehetősége van félredugni, akkor nem él vele. Nekik ajándék lenne egy foglalt nő, akivel csak szex van, semmi kötöttség.
ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 denumer ***** válasza:
67%
Bár én férfi vagyok, de engem azután hagytak békén a nők, hogy gyűrű került az ujjamra.
ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Mert a 21. századi férfi hogy szexelni tudjon, minden lehetőséget meg kell ragadnia. Párkapcsolat, házasság nem garancia a szexuális élethez, sőt! Inkább hátrány, idegesség, bünti, szexmegvonás és még megannyi női taktika.


Így ma a házas, párkacsolatos, egyedülálló férfiak hada egyszerre van jelen az összes fronton. Egyszerre támadnak minden nőre, a nagy számok törvénye alapján növelik az esélyeiket.


Nem az a lényeg hogy te ki vagy esetleg házas, hűséges, bevállalós, szende, frigid, fehérmájú. Van p...ád, ennyi bőven elég, te is egy esélyt jelentesz nekik.

ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy most panaszkodsz vagy dicsekszel? "Érdekes", felém senki nem közeledik, még szex végett sem, pedig egyedülállóbb nem is lehetnék... Ja, csak én buktam a genetikai lottón. Te meg bizonyára nem. Rendkívül sajnálatos...
ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ milyen körökben mozog az ember.. normális emberek tiszteletben tartják ha gyűrűt látnak, proli egyedülálló férfiaknak meg tökmindegy, az ő önbecsülésük már rég a kukában, nincs veszítenivalójuk.
ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
4. Az mit jelent hogy buktál a dns lottón? Ma bármilyen nőért megy a harc!
ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

6: Bármilyenért dehogy. Ezt csak itt hiszik valamiért. Társkeresős "tesztekből" kiindulva legtöbbször. A valóság azonban egész más. Egy bizonyos szintű kinézet alatt nincs harc. Nincs ostrom. Láthatatlanság van, levegőnek nézés. Köszönni is csak akkor, ha nagyon muszáj... Szóba elegyedni is szigorúan csak akkor, és kizárólag arról beszélve (pl. munka, elintézendő dolog). Vagyis bocs, néha jön egy kis bántás is.

Ronda az arcom/fejem, ez a legfőbb probléma. Az mindig szem előtt van, nem takarható el, ahhoz beszélnek stb., nem olyan, mint egy ronda láb például. Persze van még néhány "apróság"; kicsi mell, szörnyű szerkezetű haj, amiből így nem is lehet semmi vállalhatót kihozni, ilyesmi, de ezeket azért tudná némileg kompenzálni, ha nem lenne rossz ránézni az arcomra.

ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Aki csak szexet akar annak teljesen mindegy. Aki meg nem annnak van akkora önbizalma hogy azt hiszi jobb a párodnál.
ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy volt főnököm mondta nekem: csak az a nő foglalt, akin éppen fekszenek. :/

Szerintem ezért, de csak tippelek.

ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
56%
Mert ha minden "foglalt" nő tabu lenne, már kihalt volna az emberiség.A legtöbb fiatalkori kapcsolat lepkefingnyi érzelmeken alapul, és akit el lehet venni a párjától, azt el is kell venni, mert mindenki úgy jár a legjobban. Úgy könnyű ám hűnek maradni, ha még kísértés sincs!
ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!