Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fogadható el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadható el a közeledése ezekután?

Figyelt kérdés

Gyönyörű lánnyal megismerkedés után kiderül hogy amúgy már van barátja 2 éve de kapcsolata akkor éppen nagyon megromlott mert még nem akarja elveszteni szüzességét és ezért a fiú nagyon hideg vele ennyi idő után. A barátja csak havonta találkozott vele és 2 naponta egy mondatot ami arról érdeklődött hogy mikor áll készen a lány. Már úgy alakult hogy a következő talin szakít vele, és velem kezd járni. De szakítás helyett már úgy jött vissza hogy nagyon szereti és találtak megoldást. Mi meg csak legyünk "barátok"


Ebből nem kértem, aztán már nyáron nem beszéltünk, csak egyszer pár szót hogy megy a barátjához. Aztán még az egyik haverom szivatott is hogy látta hazamenni a lányt aki nagyon tetszett anno és alig bírt menni a lábán....


Most meg szeptemberben, rám írt hogy igazam volt a barátja csak kihasználta, utána dobta pár hét után, a múlt hónapban teljesen maga alatt volt azért ki sem mozdult sehova, nagyon sajnálja hogy akkor nem szakított vele és nem engem választott, találkozhatnánk.



2023. szept. 21. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Elfogadnám a közeledést
Nem fogadnám el
Nem tudom/csak látni akarom eredményt
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, dehogy fogadnám el, tök megalázó lenne ezek után összejönni vele.
2023. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eleve megalázó helyzetbe akart hozni, amikor javasolta legyünk csak barátok, foglalkozzak vele mintha kapcsolat lenne, de minden testiség kizárva, és várjak ha esetleg nem úgy alakul pasijával.


De mint írtam nem fogadtam ezt el anno.

Annyiban volt gáz hogy egyébként tényleg nagyon jó kapcsolat lehetett volna ha akkor az eszére hallgat. De különösebben nem bánom hiszen csak szimpatikus volt, szóval nem viselt meg, teljesen ignoráltam és legyintettem, érdekes hogy most ilyennel állt elő.

2023. szept. 21. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon gyorsan találkoznék vele
2023. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
62%
Ez az egész úgy néz ki,hogy a lányt hibáztatod, mert nem téged választott. Hát, bazki, az nem az ő hibája, ha csak ennyit mozdítottál meg benne!
2023. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!