Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és férfiak: Ti mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak: Ti mit gondoltok? Ezek szerint van igazi szerelem vagy lehet, hogy a férje megcsalja?

Figyelt kérdés

Én nagyon örülök neki, hogy a nő megtalálta a boldogságot és kívánom, hogy az is maradjon sokáig a férjével és a gyerekével. Engem ez valamennyire inspirál, mert szerintem ez bizonyítja, hogy van igazi szerelem és, hogy az embernek a kinézete nem minden.


De ti mit gondoltok? Szerintetek megcsalja a férje?


Ennek a nőnek van egy bőr betegsége és több operáción esett át, ami azt véglegezte, hogy már másképp néz ki, de ennek ellenére van neki egy helyes férje. A nő nem gazdag, tehát nem a pénze miatt vette el. Tehát akkor még is csak van szerelem? Vagy szerintetek megcsalja a férje? :-( Már gyerekük is van.


Kérlek a nemeteket és a korotokat írjátok le.



https://www.youtube.com/watch?v=tOcQjCVkskQ


[link]


ápr. 17. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Rosszindulatú és irigy vagy, ezt gondolom.
ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Atyaúristen, azért kitehettél volna egy figyelmeztetést, hogy nagyon nagyon durva képek lesznek. A youtubeot már meg sem merem nyitni. Hát nem tudom, én annyira lesokkolódtam, hogy a férfit nem is tudtam megnézni.
ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem irigykedem. Én örülök neki, hogy boldogok együtt.
ápr. 17. 20:40
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Vitiligós? Nekem az elsőt meg se nyitja a telom.

Ez kb gyerekbántalmazas is akkor aki betegséggel vállal gyereket.

ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
ugye ismered Jób történetét? Ha nem itt lenne az ideje, hogy megismerd. Vigyázz, mert sok átlagon felül szép nő vált nagyon nagyon nyomorultá az élete végén beborult elmével, aki belezavarodott a szépségébe.
ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
*szépségébe és önimádatába.
ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

na 5-ös nagykeresztény, nem ti vagytok azok, akik csak mazsolázgattok a mesekönyvből, és csak azzal foglalkoztok, ami épp előnyös a számotokra? Meg az érdeketeket szolgálja? A többi meg olyan, hogy "nem kell szószerint értelmezni"

Ateista Pista :)

ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

#3 ha annyira örülnél, meg sem született volna ez a kérdés.

Mindenkit csalnak egyébként, csak maximum nem tudnak róla.

ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!