Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kettős mérce vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kettős mérce vagy én értelmezem félre lúzerül?

Figyelt kérdés

A páromnak nagyooon sok haverja van. Ő két adaggal extrobb mint én, de ennek ellenére nagyon jó az összmatek.

Vannak viszont olyan helyzetek, amikor hívja egy haverja hogy menjenek pasis dumálásra, ahova el is húz, azzal a jeligével hogy most direkt pasis összeröff van, ide ne menjek, mert olyan témákról van szó.. Oké. Ezt még értem. Viszont sok más olyan alkalom van, amikor hívják ugyanúgy haverok, de ebbe valamiért automata belevesz engem is, és ha nem akarok menni akkor szem*t vagyok, és antiszoc, amiért a barátaival nem akarok vegyülni.

Akkor hogy kell ezt értelmezni? Ha ők úgy ítélik, akkor mehetek, ha épp úgy hogy nem, akkor nem? :D


ápr. 17. 21:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam bele, és zavaros lehet...:'D Hogy nem ugyanazokról az emberekről van szó. Van akikkel mennék, van akikkel nem. Utóbbi a baj, a leírt szitu alapján.
ápr. 17. 21:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Miért én ítélkezzek?
ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha neked ez nem oké, akkor állj ki magadért. Te vagy benne ebben a szituációban és ha te úgy érzed, hogy igazságtalan, akkor az. Ha most itt azt mondják, hogy tök oké, amit a párod csinál, akkor majd folyton benyeled?
ápr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A probléma ott van, hogy miért beszél így veled és miért hagyod. Akár nárcisztikus is lehet és jól hagytad magadat ledominálni.
ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!