Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Felnéztem tinderre, sokan "barátság extrákkal" kapcsolatot keresnek (barátság nélkül úgy látom). Már egy helló szia üzenet után találkozni akarnának.


Nem keresek ilyet, csak kíváncsi vagyok hogy működik ez. Akinek esetleg vannak ilyen kapcsolatai válaszolna pár kérdésre?


Hol találkoztok?

Alapból úgy írnak hogy sokat járnak a városomba/holnap épp erre jár, tehát gondolom azt hiszik majd beugranak egy ingyen dugásra. A rosszlányokra biztosan nem futja...

Tényleg ilyen lazán kiadják a címüket egyesek?

Nekem ez olyan fura, hogy egy nő csak úgy megadja egy helló szia után a címét egy random vadidegennek, hogy az menjen fel hozzá dugni. Vagy le vagyok maradva, ez így megy manapság? 🤔

Nem fél attól, hogy zaklatni fogják?

Ha a pasinál találkoznak, akkor meg esetleg nem tart attól hogy valami pszichopata vagy felveszi videóra az egész dolgot? 🤔

Nekem az lenne a logikus hogy egy hotelban vagy valami hasonló semleges helyen találkoznak.


ápr. 18. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem csináltam ilyet, de egy barátnőm régen rendszeresen és sokat mesélt róluk. Abban az időszakban neki sem volt igénye komolyabbra, de csak olyan tapasztalatai voltak, hogy a férfiak akikkel laza kapcsolata volt, mind udvarias, kedves volt vele. Volt, hogy hozzá mentek fel a férfiak, szerencsére nem volt ebből később sem zaklatási probléma. Amikor ő ment valakihez, a biztonság kedvéért átküldte nekem a címet, meg az illető nevét. Ezekben a kapcsolatokban előfordult, hogy csináltak 1-1 lazább programot, egy kajálás, mozi, stb.

Nem tartom követendő példának, mert szerintem nagyon szerencsés hogy semmi rossz nem történt vele, én már azon is meglepődtem hogy egy olyan sem volt közöttük aki csak simán megd.gja aztán megy dolgára. Mindig volt beszélgetés is, érdeklődés emberileg. Szóval ilyen is van, nem feltétlenül bunkó és perverz az, aki ilyen viszonyra vágyik.

De hangsúlyozom, a magánvéleményem az, hogy veszélyes és felelőtlen egy nő részéről az ilyen viselkedés.

ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Én itt találtam. Kocsiban csináltuk, aztán egyszer a lakásán. Nem adtam ki címet, csak miután haza vitt látta, hol élek. 3 alkalom volt az egész. Ő simán megadta az albérletének a címét.


(nem kell privát)


N

ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Első tali egy séta valahol, beszélgetés, hogy lássuk, hogy normális-e a másik fél, milyen megérzéseink vannak vele kapcsolatban. Amennyiben minden oké, szimpatikus, megvan a vonzalom, akkor a taliból megyünk valaki lakására. Tavaly nyáron kezdtem így ismerkedni, volt jó pár csajjal dolgom, és nem volt olyan "első randim", amikor ne lett volna eksön.
ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
#2 kemény… 😀
ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

#4

Átlagos dolog. Előtte azért csekkoltuk egymást egy parkban.

ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ilyesmiben nem vennék részt. Tényleges baráttal akivel vonzódnánk egymáshoz simán, fe idegenekkel "első randin" pár találkozó után semmiképp. Soha nem lehet tudni még a legnagyobb óvatosság ellenére sem, hogy kicsoda a másik. Azért évek tartó barátság esetén másabb a dolog
ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
#5 továbbra is meg vagyok hökkenve 😀 valahogy ez nekem nem pedig nem nő vagyok
ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nekem sem. Egy ilyen ember volt az életemben és megbántam. Nagyon.

ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még vonzalmam se tudna kialakupni annyitol ha vki csak annyit tud, hogy hozzám vagy hozzád. Ha még vmi szikrs is lett volna bennem mert pl tetszik, de ilyen hozzáállással agyon is csapná az egészet ami bontakozott volna.

Fizetős vagy ingyen pr stik adják csak magukat igy a senmire.

ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*szikra
ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!