Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért viselik sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért viselik sokkal nehezebben ha nincs párjuk, és nincs szex?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a férfiak a nőkhöz képest sokkal jobban elvannak pár nélkül, amig a nők határozottan kapcsolatfüggűbbek. A férfiak nem sietik el, nem rohannak kétségbeesetten bele kapcsolatokba ha nem szerelmesek, és elfoglalják magukat más dolgokkal. A nők sokszor még ha el is foglalják magukat, romantikus filmeken kötnek ki férfiakon áradozva. Mellesleg a nők szerintem hiperszexuálisabbak is.
ápr. 21. 11:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Egész pontosan fordítva van, és te is jól tudod.
ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Pont fordítva.
ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Férfiként írom, hogy ez fordítva van. Vagyis a párkapcsolat hiánya nem annyira fájdalmas, de a szexé igen.
ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg fordítva van! Itt is a kérdések többségét férfiak írják ki, hogy "Lehet barátnőm, ha..." kezdettel, indoknak sokféle dolgot neveznek meg, de női oldalról nincs ilyen sok kérdés ez ügyben, legalábbis én így látom.
ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

Én évekig elvagyok szex és párkapcsolat nélkül nőként.

Ez inkább fordítva van, mindenhol a férfiak nyavajognak, hogy nem kapnak szexet és nem a nők.

ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%

Fogalmam sincs, ez nekem is ellentmondásos.


Az utóbbi három kapcsolatomban a szex egyértelműen meghatározó volt az összes csajnál (18-22 évesek)


Az egyik meg is csalt, el is hagyott, mert nem volt szex (ez mondjuk érthető). A másik azon panaszkodott, hogy túl keveset csináljuk, holott egész nap az ágyban voltunk. A harmadik meg jobban akarta egészet valamivel, mint én.


Felvetettem magamban azt, hogy a (fiatal) nők jóval többször akarják csinálni, mint a pasik, csak ezt nem mutatják ki.

ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
17%
Persze hogy a nők nem panaszkodnak. Mivel felmennek hétvégén bulizni és beleülnek az első farokba akivel hetekig "együtt vannak" majd szakítás és hétvégen megvan az új farok.
ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

A kérdező (aki hímnemű), az utóbbi két hétben valszeg kábé nyolcvan kérdést írt ki arról, hogy miért nincs csaja, miért utasítja el őt mindenki, meg mennyi lóvéra és mekkora farokra lenne szüksége a nők beszerzéséhez. Ő az ékes példája annak, milyen jól bírják a pasik az egyedüllétet.


A nők meg inkább halnak meg egyedül, minthogy egy fél napot együtt töltsenek egy ilyen csávóval.

ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
A pasik a szex nélkul kinlodnak nőhiány esetén, a nőknek meg nem szexhianyuk van hanem érzelmi, inkábn társhiány.
ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
Azt vettem észre hogy a nők a ferfiakhoz képest sokkal jobban elvannak pár nélkül, amig a ferfiak határozottan kapcsolatfüggűbbek. A nők nem sietik el, nem rohannak kétségbeesetten bele kapcsolatokba ha nem szerelmesek, és elfoglalják magukat más dolgokkal. A ferfiak sokszor még ha el is foglalják magukat, romantikus filmeken kötnek ki nőkről áradozva. Mellesleg a férfiak szerintem hiperszexuálisabbak is.
ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!