Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért viselik sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért viselik sokkal nehezebben ha nincs párjuk, és nincs szex?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a férfiak a nőkhöz képest sokkal jobban elvannak pár nélkül, amig a nők határozottan kapcsolatfüggűbbek. A férfiak nem sietik el, nem rohannak kétségbeesetten bele kapcsolatokba ha nem szerelmesek, és elfoglalják magukat más dolgokkal. A nők sokszor még ha el is foglalják magukat, romantikus filmeken kötnek ki férfiakon áradozva. Mellesleg a nők szerintem hiperszexuálisabbak is.
ápr. 21. 11:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel alqcsony a libidóm. Ha valóban jó a szex, akkor se kell naponta, hát még ha szar is.

Több, mint 1,5 éve vagyok egyedül, nem jár az eszem a farkakon és alkalmi kapcsolataim sincsenek. A szexet p!rkapcsolatban tudom elképzelni, mert érzelem alapú dolog nálam (ugye, az alacsony libidó...). Az miért nem opció soha, hogy vannak EMBEREK akiknek állandóan bszhatnékja van és van, akinek alig, no meg az a párezer variáns a kettő között?

Miért kéne ezt nemekre bontani? Nőből és férfiból is ismerek szexőrültet, kapcsolatfüggőt (a kettő amúgy nem feltétlen függ össze, főleg nőknél) és olyat is, aki köszöni jól el van enélkül is.

Azon kívül, hogy ügyesen lehessen a szart dobálni egymásra, mi értelme van ezt a tulajdonságot (akár a szexuális túlfűttötséget, akár a kapcsolatfüggőséget) nemekre bontani?

ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Itt egy jó példa hogy a nők nehezebben viselik ha nincs párjuk.


https://www.youtube.com/watch?v=MVrG43mNP6U

ápr. 21. 18:57
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nokent en szex nelkul nagyon szenvedek, mert az onkielegitesbol pont minden hianyzik, amire vagyom. De sajat tarsasagomban egyebkent nagyon jol elvagyok.

De en nem vagyok mervado, mindig mas voltam, mint a nok altalaban.

ápr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23: Én is ugyanígy vagyok nőként. Csomóan írják itt, hogy ők vígan elvannak masztival évekig vagy ha kell, akkor egész életükben - irigylem őket, mert lehetőségem nekem sincs másra, viszont én nagyon rosszul viselem ezt. Ezt leszámítva én is elvagyok egyedül.
ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira nehezen viselnék, több lenne a férfi prosti.
ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
22.Ez aztán az érv 😆
ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
25: A férfiaknak kevésbé okoz problémát, ha csak a pénzükért cserébe jön létre az együttlét. Nekünk, nőknek nem elég az, hogy x összegért "megkaphatunk" egy random kellőképp esztétikus látványt nyújtó pasit. Kölcsönös vonzalomra, vágyra, kémiára lenne igényünk. Talán nem kell magyarázni, mennyivel másabb úgy a szex...
ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak viselik nehezebben. Nem véletlenül halnak korábban az agglegények.

F

ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én jól viselem, elintézem magamnak a dolgot. Azért nem jövök össze valakivel, hogy legyen. Nyilván ha lehetőségem lenne azzal összejönni, akivel én szeretnék, akkor más lenne.
ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
28 Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Biztos azért van sokkal több özvegy idős nő akiknek már olyan rég mehgalt a férjük hogy néha el is felejtik hogy létezett, ugye?
ápr. 23. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!