Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kollégám mindig cukkol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégám mindig cukkol a kinézetem miatt. Ez valami féle közeledés?

Figyelt kérdés

Egy értékesítő üzletben dolgozunk 9en, többségben fiúk, és mivel nagyjából egyforma a korosztály, ezért nagyon családias a hangulat.


Viszont van ez az egy kollégám, aki mindig cikiz valamiért, ami a kinézetemmel kapcsolatos. Észreveszi, ha új cipő van rajtam, ha másképp sminkelek, ha fogytam, ha híztam... És mindig szóvá is teszi, de csak negatív értelemben, amikor pedig látja hogy ezzel felhúzott, akkor mindig nevet, hogy csak viccelt. De csak úgy random is szeret beszólogatni, pl ha ügyféllel tárgyalok és ő szabad, akkor fél füllel hallom, ahogy viccelődik a szavakon amiket mondok... Mintha mindig velem lenne elfoglalva.


Egyik kolléganővel sem engedi meg magának ezt a hangnemet, de engem már nagyon frusztrál, hogy minden nap hallgatnom kell a csípős megjegyzéseit, amik már eléggé rosszul is esnek. Megkérdeztem a többieket is az ő tudta nélkül, hogy ez mégis mi lehet. Ők azt mondták, szerintük ez kb olyan mint amikor oviban meghúzza a kisfiú a kislány haját, ne vegyem komolyan.


Most akkor ez flört?

Vagy mégis minek köszönhetem, hogy kb nagyítóval keresgéli rajtam, a külsőmön, hogy mit tud szóvá tenni? Egyáltalán egy férfi hogy engedhet meg ilyet magának egy nővel szemben? Amúgy mindig keresi az alkalmat, hogy együtt ebédeljünk, reggel mindig siet, hogy együtt nyissunk és akkor beszélgetünk.. De minden más esetben csak cukkol. De ez számomra se nem vicces se nem aranyos, már miatta egy ronda undorító sz. rnak érzem magam. Ja, és néha munka után, messengeren is rám ír, aminek a vége szintén mindig valamilyen csipkelődés, amin én nem nagyon tudok nevetni, és nagyon érik, hogy komolyan elmondjam neki a véleményem. Ha pedig ez tényleg flört, akkor meg főleg no comment.


26 évesek vagyunk.


ápr. 21. 17:33
 1/9 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Nekem is a copfhúzós hasonlat ugrott be elsőre. Direktben flörtölni nem mer, így fejezi ki hogy érdekled.
ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el neki, azt amit ide is írtál. Azért csinálja, mert nem szólsz és azt gondolja, hogy ez neked is bejön...
ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még kapcsolat előtt elkezdi leépíteni az önbizalmad, hogy ha elhív, igent mondj.


Ha csak ránéznél, és ridegen, nem dühösen annyit mondanál neki, "befognád végre a szádat?", nem piszkálna többet.

ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak téged lehet szívatni.
ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy nem sikerült túllépnie az ovis copf húzázos módszeren.
ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen kollégám, én sem tudtam eldönteni, hogy mi ez, de egy ismerősöm szerint flört volt. Neki még felesége is volt.. És rohadtul irritáló ez a bántalmazó flört, vagy minek nevezzem...
ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megjegyezném neki minden beszólására, hogy "Többet jár a szád, mint egy pletykás vénasszonynak." Néhány ilyen után abbahagyná a cseszegetést.
ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Egy komolyabb beszólás után csapd pofán. Majd észreveszi magát... az ilyen ember megragadt egy kisgyerek szintjén.
ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen férfi a környezetemben.

Éretlen, gyerekes. Engem megbántani nem tud, annyira azért nem is sértő, de nálam kicsit érzékenyebb nő tuti magára venné.

Szerintem, ha egyszer durvábban rászólnál, hogy érezze ez neked sok, akkor leállna.

De persze, flört ez... Máshogy nem meri kimutatni, csak így..

ápr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!