Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki így? Úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki így? Úgy, hogy filmben/sorozatban/könyvben a drámákkal telt szerelmek hoznak lázba, de a való életben sose bonyolódnék olyan viszonyba. Amilyen kapcsolat megfelel nekem a való életben, olyan viszont nem kötne le filmben. Példák lenn.

Figyelt kérdés

Példák mit értek drámákkal telt szerelemre:

- plátói, viszonzatlan, akár évekig tartóan mégis rajongva

- se veled, se nélküled viszony, mikor veszekednek, szétmennek, de nem szakadnak el végleg

- mikor kétséges valamelyik fél hűsége, csak tippelgethet egyik fél, hogy még nem csalta-e meg a másik

- amikor együtt sincsenek, de azért szerelmesek egymásba rövid ismertség után

- amikor csak simán hányattatott a pár sorsa, mert olyan stílusú műben szerepelnek, pl. poszt-apokaliptikus. Ilyenkor tetszik az életútjuk, amit együtt megélnek.


A fenti mind jó példa, egyiket se akarnám magamnak, pl. poszt-apokaliptikus életet, a többiből meg kiszállnék, pontosabban bele se mennék. :D


ápr. 23. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

🤦🤦🤦🤦

Nyilván.

Attól, hogy valaki nyugodt, biztonságos és kiszámítható életre vágyik, még nem ez fogja lekötni a fantáziáját. De ez nem csak a szerelmi történetekkel van így. Zombik, horror, katasztrófák, háború, gyilkosság, stb, stb. Mind csak filmben vagy könyvben érdekes, de senki se akarja àtélni.

ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

En anno hittem ezekben a hamupipőle meg ilyen mesékben.

Hogy majd felnőve lesz egy szerelmem akivel élünk örökké együtt.

azóta csak csalódom, mióta felnőttem.


Egy pasi se akar 1 nőt élete végéig. Ezek cserélgetik. Ha nem is napont akkor 2 évente vagy 4 évenre van lesz egy barát tinikorra huszonévesen talán 2, 30 évesen egy házasság, 40 esen válás, nevelheted egyedül a gyereket, 50 60 évesen talán ha lesz gusztusod a vŵnekhez lesz egy barna foltos szemölcsös tata párod, (miközben te még hamvas vagy, dehát a korodbelieknek nem kellesz), aztán ha szerencséd van nem egy idegen ápoló fogja majd a kezed mikor meghalsz.

ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, nekem ezek többsége filmben sem tetszik, mindig azt gondolom, hogy ezek hülyék b+.
ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
*Nekem az élet felnőve komolyan olyan, mint vmi csodaszép álomból felébredve meglátni a kijozanító lelombozó reált amitől azt érzed, nem szeretnél felébredni, de sajnos nem az a valós amit álmodtál/hittél, a valós a rémálom amibe felébredtél.
ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
A lepontozo majd 40 évesen emlékezzen vissza.
ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a horror filmeket szeretem de azt nem akarom hogy a babadook előmásszon éjszaka a radiátor alól.

ilyen ez...

ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!