Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye attól nem lehetek homosze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye attól nem lehetek homoszexuális, hogy nem túl jó a kapcsolatom apámmal?

Figyelt kérdés

A kérdés teljesen komoly, légyszi ne baromkodjátok el.

Másik: Ha valaki homoszexuális hány évesen jön ki rajta?

Most néztem egy tudományos videót róla, van benne néhány dolog, ami igaz rám. Ez engem felkavart, semmiképp nem akarok meleg lenni :S


2010. okt. 27. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
nagyon unatkozol te idióta, aki mindenáron melegtémában írogatod a kérdéseidet?
2010. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:
29%
ha ennyire hülye vagy mért nézel ismeretterjesztő filmeket? kezdd először valami lágyabbal. thomas a gőzmozdony, hupikék törpikék, songoku.
2010. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem túl jó vkinek a kapcsolata az apjával már elég indok lenne, már a fél világ homokos lenne!

A fiúkhoz vonzódsz vagy a lányokhoz?

2010. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Kezdjük az elején: apád buzu lt veled ezért rossz a kapcsitok?.Az,hogy mikor az nevelés kérdése bigott katalikus családban sose fog kijönni.Liberális családban amikor kijön kijön.Ez lehet 5évesen de 35évesen is.Es a melegség nem akarat kérdése,ha melegvagy akkor az vagy és kész.
2010. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Moszuke xD
2010. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:50


Héé én kiskoromba szerettem a Dragonballt, sőt még a Thomas a gőzmozdonyt is. Még játékba is megvan. Akkor én is búza vagyok? :( :( :(

2010. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miféle tudományos videó ez? Jó nagy baromságok lehetnek benne, ha ez jött le belőle...
2010. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem attól lesz valaki meleg, hogy jó vagy rossz a kapcsolata az apjával.


Nem tudom milyen videót nézel/néztél, de töröld le azonnal.

2010. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ez meleg vagy. Amúgy ha undorodsz tőle soha nem leszel meleg....:)
2010. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!