Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már olyat, hogy a párkapcsolatot fenntartani "folyamatos teljesítés"? Kb mintha, ha egy plusz hátizsákot kéne cipelned, amellett hogy számos életterületen meg kell állnod a helyed. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Minden kapcsolat ilyen. Az nem mindegy, hogy a párod mennyire tud/akar ebben segíteni. Ha mindketten akarjátok, akkor az nem egy hátizsák, csak egy hasi tasi. :)
2018. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha így érzed, valószínűleg nem a megfelelő emberrel vagy. Nekem szárnyakat, egyben védőhálót ad a házasságom. Egymás társai vagyunk, támogatjuk egymást, örülünk egymás egyéni sikereinek, és együtt haladunk a közös célok felé. Bár szorosan összefonódik az életünk, szabadok vagyunk egymás mellett.
2018. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem.


Az exemmel igen, az volt, egy állandó stressz, fáradtság és nyűg.

De vele sok minden az volt.


A párommal ellenben könnyedség, védelem és öröm, hogy együtt lehetek, semmi negatív mellékzönge.

2018. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Rossz párkapcsolatban, ahol annak ellenére erőltettük a dolgot, hogy a szerelmen kívül semmi nem kötött minket össze, igen. Most, hogy olyan emberrel vagyok, akivel feltétel nélkül önmagam lehetek és semmilyen igazán fontos dologban nem kell megalkudnom, semmi ilyet nem érzek, pont, hogy az ellenkezőjét.
2018. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem az. Nekem a parom a baratom is es ot sosem ereztem tehernek vagy egy plussz hatizsaknak amit cipelnem kell. Vannak nehez idoszakok vitak vagy veszekedesek es tenyleg nem mindig minden fenekig tejfel de azert nagyon jo tud lenni egy parkapcsolat ha tudtok kommunikalni oszintek vagytok egymassal es nem csak szeretet meg bizalom van bla bla hanem tenyleg a baratod is...parkapcsolatban a masik felet " a baratnodnek" "baratodnak" nevezed. Aztan..eppen minden csak nem barat. Max a nod..a pasid..akivel dugsz megvagytok egyutt neha minden happy de kozben meg veszekedes is van es akkor erzed mind ezt tehernek ha igazabol a parodra nem tekinthetsz baratkent is. Igen..volt amikor korabban tehernek ereztem a masikat amugy. Van ilyen is. Akkor ugy ereztem sokat kell dolgoznom a kapcsolatunkert. De en most nem dolgozok erte. Egyszeruen nem ezt erzem. Ez nem teher. Amugy...csak szolok..nem csak parkapcsolatban vannak problemak. Ilyen szempontbol a szulo-gyermek kapcsolata is lehet teher ezt a kapcsolatot is fenn kell tartani es hogy minden jol mukodjon.


L

2018. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az 5-el. Egy jó kapcsolatban az a legjobb, ha nagyon hasonló személyiségek vagytok. Hasonló világnézet, életmód, hobbi...

Így tudsz a barátja is lenni, én most így vagyok, és boldog vagyok.

Soha nem éreztem a párom iránt pillangókat a hasamban meg mittudomén milyen baromságokat, hanem csak szeretem szívből őt. Rendes, okos, empatikus, hűséges...

Teljesen egyformák vagyunk, minden szépen kialakult. Boldogak vagyunk.


26L

2018. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha egy nővel vagy párkapcsolatban, akkor igen. Megoldás: csak szexre kell használni a nőket.
2018. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Vannak olyan függetlenebb emberek, mint például én is, akinek akkor is hátizsák egy kapcsolat, ha szerelmes. Egyszerűen én rosszul vagyok annak a gondolatától, hogy valakivel minden nap beszélnem “kell”, meg mindenféle dolognak meg kell felelni. Mindentől menekülök, ami kötöttséggel jár. Úgy érzem, hogy elvesztem a szabadságom általa. És baromi hamar rá is unok bárkire, az ilyen “milyen napod volt?” jellegű sablonkérdésektől meg egyenesen falra mászok. Inkább beszélek/találkozok valakivel csak heti 1-2x, de akkor tartalmasan, érdekesen töltve az időt, minthogy egymáson lógjunk folyton és a semmiről beszélgessünk.
2018. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 vagyok amúgy 22L
2018. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Én ezt csak nagyfokú stresszhelyzetben érzem, de akkor az nem egy zsák, hanem valósággal egy telepakolt sátor 6 emberrel :-)


Persze a feleségem megnyugtat, biztat és támaszt ad akkor elmúlik a "ki van a f..... a világgal" érzésem, ez ritkán fordul elő és amikor nagyon nagy stressznek vagyok kitéve ahol nagyon nagy a tétje a döntéseimnek!


Amikor nincsen ilyesmi akkor viszont élvezem a házasságot.....


Persze a feleségem is át tudd menni neandervölgyibe ha stressz éri akkor én nyugtatom meg....


Hát ilyen ez a pop szakma :-)

2018. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!