Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás? A barátom folyamatosan felhozza a múltam, pedig mindent megbeszéltünk az elején.

Figyelt kérdés
Aztán amikor iszik,kezdi előröl,hogy miért jártam egy drogos sráccal 10 évnek ezelőtt ,miért csaltam az előző barátom meg vele meg ilyenek. Lehet ,hogy hibáztam,de megbántam. Azt mondta,hogy már nem biztos benne,hogy szeret.

2018. jan. 7. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt is megkérdezhetné most, miért is jársz egy olyannal, aki iszik.Itt megoldás sok nem lesz.Nem bízik benned, ez meg hosszútávon sehova sem vezet.
2018. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
És te miért vagy ilyen alakkal? Mit látsz benne, ami mellette tart?
2018. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Félek a szakítástól,azért.Ha lelépnék szarnak éreznèm magam,de ha szemtől szembe megmondom,hogy akkor szakítsunk,nem vedz komolyan, vagy nagyon dühös lesz.
2018. jan. 7. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, kislány. Nőj már fel. Egy szakítástól félsz? Inkább attól félj, hogy egyszer majd megüt téged, ha esetleg többet inna, vagy ellenőrizgetne téged.


Ennyire becsülöd magad, hogy egy sz..r alak mellett maradsz?

Oké, a te életed. Sok boldogságot hozzá.

2018. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz továbblépni gyávaságból vagy kapcsolatfüggőség miatt, akkor sok változás nem lesz.A te barátod nem tisztel téged(erre ugye oka is van, még akkor is, ha ő is a bűntársad volt)
2018. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Félek a szakítástól,azért." Mert évekig szenvedni egy ilyen hulladék mellett jobb opció? Hát, ha tényleg vagy olyan ostoba, hogy nem látsz tovább az orrod hegyénél, akkor meg is érdemled.
2018. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem oly mindegy hogy komolyan vesz minket az akivel szakitunk. Kalap kabat aztan nem lat tobbet. Par honap utan csak leesik neki hogy komolyan szakitottal. Vagy hozzad van kotve? Nem tudod ott hagyni?
2018. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cila-Bila ***** válasza:
A múltat végkép eltörölni nem lehet. Nekem is fájna, hogy ilyen rossz multú barátnőm van.
2018. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!