Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy lehetetlen társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés
Átlagos nő vagyok. Átlagos férfiakkal ismerkedem. Beszélgetünk egy ideig a találkozást nem erőltetem, csak ha a férfi hozza fel és mégis eltűnnek. Mindig olyan férfiakkal beszélgetek akivel jól kijövünk, megbeszéljük, hogy komoly kapcsolatot szeretnénk. Egyszer csak nem írnak messengeren.
ápr. 5. 17:22
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
14%

Akkor nem àtlagos vagy, hanem az alatti.


Mi a szépséghibàd?

ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy átlag alatti vagyok tekintve hogy 10 éve modellkedni hívtak.
ápr. 5. 17:26
 3/25 Noren1989 ***** válasza:
76%
Aham.
ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Semmi okom nincs egy anonim oldalon hazudni ahhoz az alkatomhoz képpest 8 kg-ot szedtem fel, és ennyi.
ápr. 5. 17:30
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

és ennek mi köze van a külsődhöz?

itt más miatt hasalnak el a dolgok

ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, hogy mi a gond. Ha nem tetszik a másik nem kell hitegetni. Hetekig, hónapokig tartó beszélgetések után eltűnnek.
ápr. 5. 17:36
 7/25 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagy elég szexi :)
ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a külsőd, akkor nem vagy elég szórakoztató számukra. Bizony ma már ez is egy alapvető elvárás, hogy folyamatosan "sziporkázz", ha egy kicsit is azt érzik, hogy unatkoznak, nem kötöd le őket, nem mozgatod meg az agytekervényeiket, akkor ugyanúgy hagynak a pitsába, mintha ronda lennél.
ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ők is átlagosak, nem elég szexi férfiak.

Beszélgetünk, érdeklődöm mégis ez van.

ápr. 5. 17:50
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Mert a férfiak többsége csak szexet akar.
ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!