Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A feszülős boxeralsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A feszülős boxeralsó "férfiasabb"?

Figyelt kérdés

Egyik válaszban olvastam, hogy a pasiknál a feszülős boxeralsó olyasmi, mint a lányoknál a tanga, tehát amiylen (nekünk, pasiknak)szép, nőies a tanga,olyan férfias a feszülős boxeralsó a nők számára.


mit gondoltok erről?

kort is


2010. okt. 27. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
ha egy buz1magazinnak pózolsz, akkor szexi
2010. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejön.

És ezért ugatok a pasimmal is hogy ne fordjon már fecskét, mert nem tetszik és már nem 5 éves hanem 25!!!

Ez ugyan olyan ha a csaj rendes bugyit hord, Ti még könyörögtök egy picike kis tangáért, v franciabugyiért.

22/L

Remélem segítettem :-)

2010. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22:39: Nem értem, mi a furcsa abban, ha egy lány rendes bugyit hord, nekem legalábbis az is tetszik.
2010. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22:39: Nem gondolod, hogy esetleg az kényelmes neki? Én pl a tangát szeretem, azt szoktam meg, az a kényelmes. Nem örülnék neki, ha a barátom azért nyafogna, hogy használjak már rendes bugyit. Mert idegesít és számomra kényelmetlen.

Esetleg otthon felhúznám neki, de hétköznapra nem.

Miért nem hordhatja azt, ami neki jó?


Kérdező: Nekem a laza boxer jobban tetszik egy pasin. De azt hord, ami neki kényelmes...

2010. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a feszülős alsó nem tesz jót a heréknek, egy laza boxer jobban szellőzik.
2010. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22:39-es vagyok!

Nekem semmi bajom a rendes bugyikkal, mert azok is lehetnek szexik, és egy erősebb lányon az jobban is mutat mint egy tanga.

és mivel én is lány vagyok, tapasztalatból tudom, h a pasik jobban szeretik a tangát v a franciát.


A kérdésre pedig visszatérve, nem tudom mennyire nyomja, v zavarja a nemi szervet, de ezt a tangánál is elmondhatjuk, h nem tesz jót a nem szervnek, de mégis felvesszük a férfiak nagy örömére.

És nekem is tetszik a laza boxer is, de a feszülős jobban beindítja a fantáziámat.

2010. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

23:31:

csakhogy neked a tangától nem lesz meddőséged. a férfiaknál meg a nem ideális környezet csökkenti az egészséges hímivarsejtek számát, később meddőségi probléma lehet...

mikor bejöttek a divatba a szűk farmerok, az orvosok kifejezetten ellenezték a férfiak termékenysége védelmében.

2010. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor a mostani kölyköknek nem sok utódja lesz, hisz nagyon sokan járnak női szűk farmerban!

A kérdésre válasz: nekem a laza boxer sokkal jobban tetszik, 1-2 hülye minta is lehet akár rajta:):)

24L

2010. okt. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretem a feszülőset rajtuk,de nem azt ami szorítja is őket..nekem az tetszik ahol a popsijukra ráfeszül..talán mert a barátomnak nagyon tetszik a hátsója és ez igazán be tud indítani. :) De leginkább ő is lazábbakat hord,nagyon ritka mikor nem,pedig igazán szexi a másik fajtában. :D

18/L

Amúgy visszatérve..én a nadrág alá felveszek tangát,de alváshoz a barátom mellé nem,mert nem vagyok vékonya csaj és szégyenlős vagyok. :D Tudom hülyén hangzik,mert szex az van köztünk,de mégis. :)

2010. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!