Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy srácot elszakítani a barátnőjétől úgy, hogy csak az enyém legyen?!?

Figyelt kérdés
Elég idős vagyok már ahhot, hogy egy komoly párkapcsolatba belekezdjek. De ahányszor megtetszik egy fiú annyiszor kiderül, hogy jegyes, vagy jobb esetben "csak" barátnője van. Most is így történt. Van egy fiú, egy cégnél dolgozunk. Szóval látjuk egymást nap, mint nap. De van barátnője :( Nem tudom minek vegyek azt amit felém mutat, hogy csak szimpátia van köztünk vagy esetleg ő is úgy e érez mint én (mert én már beleszerettem). Sokszor érzem azt, hogy igenis ő is úgy gondoljaô hogy esetleg lehetne több is köztünk, mint csak "barátság", de viszont néha úgy érzem, hogy csak egy nagy nulla vagyok számára. Nem merem megkérdezni, mivel egy munkahelyen dolgozunk, ezért félek, hogy csak hülyét csinálhatok magamból. Ezért kérem a ti tanácsaitokat, hogy hohy lehetne megszerezni úgy egy pasit, hogy elfeledje még azt is, hogy barátnője van. Kérem segítsetek :( egy elkeseredett és magányos lány :(
2010. okt. 27. 23:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy képzeld el az az állapotot, hogy tegyük-fel-megszerzed az áhított pasit, halálosan szerelmes vagy, közös jövőt terveztek..stb. Most komolyan, létezne számodra más férfi, el tudna bárki csábítani a szerelmedtől? Ugye, hogy teljesen kizártnak tartod. Na, kb. ennyi esélyed van olyan pasinál, aki szereti a barátnőjét. Az, hogy kedves és szimpatizál veled, nem jelent a világon SEMMIT, úgyhogy ebből meg főleg ne kombinálj. Én is kedves vagyok a fiúismerőseimmel, jókat poénkodunk, de nincs az az Isten, hogy nekem a barátomon kívül más kelljen.

Ennyi.

2010. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég szánalmas amit művelsz! Honnan veszed hogy elhagyná érted a barátnőjét? Ha szereti akkor nem is fogja megtenni, ha meg kicsapongó tipus akkor hiába szerzed meg, később te is úgy fogsz járni mint az a csaj akitől elszedted!

Nagyon sok, szintén magányos pasi van a világon, biztos körülötted is, úgyhogy keress olyat aki szabad. Ne akarj tönkretenni egy kapcsolatot, mert később visszaköszön majd nálad is a dolog!

Amúgy meg ez egy személyes megjegyzés: ha megtudnám hogy valaki a barátomra hajtana vagy próbálkozna keményen nála, hát finoman szólva is elküldeném a csajt a "p.csába". Ha a kiszemelted csaja is ilyen tipus mint én akkor már csak ezért se próbálkozz be a pasinál!!

2010. okt. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ne pattogj. szerezz egy macskát vagy egy kutyát,aki hü társad lehet. foglalkozz mással,ne azzal a sráccal. ha tényleg annyira kell neked, várj amig maguktol szakitanak. ha meg nem fognak,örülj neki hogy vágyaid tárgya boldog.
2010. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elvem, hogy aki foglalt azt nem vadászom le, mert:


1. nem véletlenül van jelenleg párkapcsolatban azzal akivel,


2. Ha valami véletlen folytán mégis megszerezném, akkor nekem már nem kellene az illető, mert ha neki csak eddig tartott a szerelem, akkor nálam sem fog tovább, csak a következő bukszáig.


Ebből fakadóan segíteni sem tudok nagyon neked, mert kerülöm, az ilyen helyzeteket.

2010. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Keresgélj tovább, ne ennek az egynek légy a megszállottja.
2013. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!