Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gáz ha 20 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz ha 20 évesen egy 55 évessel vagyok együt?

Figyelt kérdés
Van egy gyermekünk. 2 napja ki rakták a tik tok videómról a screensotot az egyik fb csopba aztán elkezdtek oltani minket. Írtam a h*lye k*rv*nak de nem vette le. Tik tokon olyan 34 ezren látták, abban a csoportban meg olyann40 ezren vannak. De nem tudom hányan látták. Tik tokon annyi hogy tudom törölni fbn meg nyilván nem mert nem az én posztom. Szerintetek is ennyire gáz ez? Sok embernek van idősebb párja.
máj. 1. 02:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%

Senkinek semmi köze hozzá, de ettől még mindig mindenkinek lesz véleménye.

Az, hogy felvállalod ezt a nagy korkülönbséges kapcsolatot, pont azt jelenti, hogy nem foglalkozol mások véleményével, le💩od, hogy kinek nem tetszik.

Amikor kiraktad magad tiktokra, pont azt akartad, hogy sokan nézzék. Nos, nem mindenki fogja azért nézni, mert tetszik.

Ha téged ennyire zavar, hogy cikiznek a pasid meg a kapcsolatod miatt, az viszont gáz. Jobban érdekel idegenek véleménye, mint a a párod. Egyrészt ez 20 évesen még valahol normális, hiszen félig kamasz vagy még. Viszont mutatja azt is, hogy mi a gond a korkülönbséggel.

máj. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%

20 évesen gyereked van egy 55 évestől, és azt kérdezed, gáz-e...

Még annál is gázabb, mint ahogy gondolod.

máj. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
14%
Pont reggel láttam ezt a posztot, szard le, senkinek semmi köze hozzátok.
máj. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nm érdekel gáz e vagy sem. Valamelyik analfabéta g*ci kirakta máshova is. Egyik rá kap jön a másik. Tik tokra hagy tegyem már ki magam az még nem azt jelenti hogy mert sokan nézik akkor ki lehet rakni az internetre.
máj. 1. 07:47
 15/32 A kérdező kommentje:
Vagy is facebookra csak úgy lefotózgtni és ki tenni. És hiába írja hogy nem tett ki nevet. Oda írtam neki hogy vegye le mert nem engedtem meg aztán még engedély kérésben sem vàlaszol.
máj. 1. 07:49
 16/32 Noren1989 ***** válasza:
67%
Csoport adminjànak màr jelezted? Merth a "rosszakaród" magasról lexarja, h írosgatsz neki...
máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Ja jelentettem. De semmi reakció mert elv ez a csoport zárt és ilyen krindzs vagy miket tesznek ki. És elv nem tett ki nevet ezért sem szabály sértő . Meg azzal jönnek hogy én már nyilvánosan kitettem máshova. Nm ismerem a csajt csak be dobta neki For You ba
máj. 1. 07:59
 18/32 A kérdező kommentje:
Meg hogy tik tokon már látták 35 ezren. És ne patogjak mert bár ki ki rakhatja.
máj. 1. 08:01
 19/32 anonim ***** válasza:
39%
Ez nálam abszolút a beteges kategória, igaz. Megbotránkoztató. Az idősebb fél részéről, csakis. Nem a te részedről, 20 évesen, örülsz hogy valaki foglalkozik veled...
máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Ezen az oldalon van aki azzal éli ki a frusztrációit, hogy mindenkit leszavaz?
máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!