Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan, hogy évek és több kapcsolat után is visszagondolsz a legnagyobb szerelmedre?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen azt jelenti, hogy nem tudtad elengedni vagy csak régi szép emlékképként gondolsz vissza rá?
2021. júl. 18. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, sőt olvastam olyan sztorikat is, hogy később újra összejöttek, akik pl. tinédzserként jártak (családjukat elhagyva). Aztán persze sokan megbánják.

A magyarázat szerintem az, hogy utólag megszépülnek az emlékek.

2021. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam legfőképp az az oka, hogy azóta nem találtam jobbat. Csúnya vagy sem, de ez van. Lehet magyarázni, hogy nem jobbnak kell lenni, csak másnak. De az exem utáni udvarlók (mert hosszútávon egyikkel sem tudtam kapcsolatot létesíteni), sok szempontból hiányosabbak, "rosszabbak" voltak az exemnél. És ha nincs meg nálam az a lelki töltet, akkor el van cseszve az egész.

Ez van, türelmes vagyok.

2021. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Én találtam jobbat, de hiányzik az a nagy szenvedély ami köztem és az exem között volt. Toxikus kapcsolat volt sajnos, sosem akarnám őt vissza, de az érzés hiányzik.
2021. júl. 18. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3


1-es vagyok. Tanácsként írom, hogy ne az érzelmeid alapján ítélj. Ha a régi nem működött, az új pedig működik, akkor a régi maradjon meg szépen a múltban.

Azért írom, mert fáztam már rá arra, hogy nosztalgiából erőltettem egy régi dolgot, ami annak idején sem működött.

2021. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is az volt, szerintem a függője lettem, nekem is hiányzik....

Kicsit félek is attól, amit te mondasz, hogy egy normális emberrel ezt már nem fogom átélni és ezt fogom kergetni életem végéig.

(#2 voltam)

2021. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak mint egyfajta elemzésként szoktam csak rájuk gondolni, pl hogyha nem egymas utan, hanem egyszerre jártam volna az exekkel, akkor melyikkel volt legjobb vajon melyiket szerettem legjobban, vajon melyikre redukálodtam volna es melyiket dobtam volna ki, melyikkel milyen jövőm lett volna, milyen házasság, milyen gyerekeink, melyik mellett fejlodtem es melyik mellett mentem a tönkremenésbe, plusz

Ha mindegyiķ exem ossze lenne zárva melyik lenne a domináns, melyik a kreativ otletes rafkos, melyik a tarsaság mozgatoja melyik a vicces, melyik a csicska, melyik lenne kikozositve, hogyan tudnának csapatban dolgozni, miket hogyan mesélnének el rolam egymasnak, ha megjelennék ki hogyan viselkedni ki startolna rám, ki haverkodna kozvetlenkedne, ki ignoralna es szoval a végén, melyik kapna meg, vagy mi lenne koztük rolam a "közvélemény" mert ugye a sok kulonbozo velemeny egymassal atbeszelve megbeszelve, tendálna egy veleménnyé, milyen lenne a "hirnevem", vagy mi lenne az egészbol vagy mint vmi sur vivorban melyikkel élnék tul melyik a legzsiványabb eszesebb vagy szerencsésebb stb. (Ha tenyleg el lennenk zárva a vilagtol, azaz vannak az exek es en egyedul nő)


Meg visszaemlékezek kivel volt értelme járni, ki az akít Valoban sajnálhatok hogy vége


Ilyesmik.

2021. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

*nekem "egyöntetűek" az exeim.

Az össze 9-10pontos kb.

Csak egyiknek ez a gyengéje masiknak az, egyiknek ez az erossége másiknak amaz. Ilyen reszleteltérések vannak csak. De mindegyik eléggé egyéniség is.j9 pasi az összes exem:)

A mostani is az♡

2021. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jav.:*összes

*mindegyik jó pasi


6-7 voltam

2021. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez alap, minden embernél ez van, ez a természetes.
2021. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én el tudtam engedni. Ketten vannak. Az egyik az első szerelmem, a másik a szeretőm, akivel egy évig csaltam a mostanit. Mindkettő nagy szerelem volt és hiányoznak. De nem károsítja az életem a hiányuk, csupán tudom, higy milyen jó volt. Szóval szép emlék.
2021. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!