Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérzi az ember, ha élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérzi az ember, ha élete szerelmét találja meg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
nó.
2010. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
igeeeeeen!!!!
2010. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Viki233 ***** válasza:
sztem ha nem is az elején de tuti h igen:)
2010. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hüm,ühüm. mindig mikor szerelmes vagy úgyérzed ő életed szerelme, és igaz is. abból nem egy van. legalábbis én nem hiszek benne.

De megérzed persze, a szerelmet lehet érezni, csak néha az sem egyértelmű.

2010. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. De erre csak később jössz rá, hiszen amíg el nem jött életed szerelme, fogalmad sincs, mit kell érezni. Érzel valamit, azt hiszed, ez az az érzés, aztán mikor szétmentek, rájössz, hogy tévedtél.

Én minden pasimnál (nem volt sok) azt éreztem, hogy ő életem szerelme. Amikor megismertem a férjemet, akkor viszont egész mást éreztem, mint előtte bármikor.

2010. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen, én megéreztem és érzem a mai napig :DD


voltam én is többször szerelmes , de ez vhogy mégis más !

A 28.dik találkán is remegett a lábam és pillangó röpködött a hasamban és ez sokszor most is így van, főleg, ha két nap nem látom, mert el kell utaznia :D

két éve vagyunk együtt , 4 hónap után kérte meg a kezem, és nem gondolkodtam egyből igent mondom és madarat lehetett velem fogatni :D

nem az idő számít ezt tudom én is , azóta már házasok vagyunk, de nekem az a pillangó nagyon gyakran a gyomronban van, ha meglátom , ha hozzám ér, ha rámnéz :DDD


26/L

2010. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak remélheti ezt az ember az elején. Az, hogy egy kapcsolat tényleg működőképes-e, hosszabb idő után derül ki. Olyan meg nincsen, hogy életünk szerelme. Olyan van, aki hozzánk való.
2010. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bakfitty ***** válasza:
25%

Meg hát!

Egyből feláll!

2010. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)hát én sajna nem éreztem meg időben, és most nézhetem hogy mással van.. ettől függetlenül most is azt érzem, hogy nekünk együtt kell lennünk..majd valamikor:D utolsó : kackac
2010. okt. 28. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!