Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi elvisz egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi elvisz egy nőt drága helyekre többször is pl.wellness hétvége,étterem stb.,ha csak szexet akar tőle és nem kapcsolatot?

Figyelt kérdés

máj. 3. 11:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%
Soros bérenc
máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

3

Nem vagyok fideszes, és jarok wellneselni... 🤭😏

máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Én pl még nem voltam wellnesezni egyik párommal sem, egyszerűen nem szeretjük, de ismerősöknél volt ilyen szex kapcsolatban, hogy mentek. Nem függ az érzelmektől.
máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán. Sőt, még inkább elviszi, ha csak szexkapcsolatot akar és nem hosszú távú párkapcsolatot.
máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szoktak kompenzálni akiktol nem akarnak semmit hogy valamiért mégis vele legyen a nő.
máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%

MAGA 3 AS EGY SOROS BÉRENC!!!! NEM LEBBENZI LE HOGY A SOROS GYÖRGYNEK DOLGOZIK AKI A ZSEBÉT TÖMKÖDI!! botránxisan viselkexik SZÉGYELJE EL MAGÁT JOGY ENNXI EMBER ELŐTT NYÍLVÁNÍTJA HOGY A SOROSHOZ TARTOZIK. GYÓGYÍTHATATLAN KEZELTESSE MAGÁT

Mindenki nevébem

GYÖRGY

máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Feleséged van?
máj. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!