Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha megismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha megismerkedtek egy nővel munka közben, akivel többször is találkoztok hogyan jöttök rá, érzitek meg, hogyha nem közömbös számotokra?

Figyelt kérdés

jan. 20. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizsereg a gyomrom és a farkam.
jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlgondolni, mert mindig van egy első benyomás. (Nem, nem úgy… Rossz vagy!) Pl. amint meglátok egy csajt/nőt, abban a pillanatban el tudom dönteni, hogy megismerném-e közelebbről, vagy sem.

A közösen eltöltött idő során nyert információ, az vagy nem fogja változtatni az első benyomásból kialakult véleményt, vagy csak rontani fogja. Ezzel ellentétes tapasztalatom még soha nem volt, de ez nem azt jelenti, hogy másoknak se lett volna.

jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szüksége van rám munka szempontjából, beszél a negatív magánéletéről, megérint néha, keresi a társaságom, esetleg megvéd vagy igényli, hogy én védjem meg más kollégák b*tatásától.
jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem munka kozben es munka altal akkor is ugyan az ...
jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3.4. te, mint férfi önmagad an hogy érzed még, hogy hú, ez a nő nem köz9mbös nekem.
jan. 21. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azexualis vagyat kelt akkor nem kozombos.
jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!