Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több férfit is zaklattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több férfit is zaklattam régen depressziósan hogyan bocsájtsam ezt meg magamnak? Nagyon szégyellem magam ezek miatt. 26l

Figyelt kérdés

Nem ismerkedtem senkivel soha es egyszer csak regisztraltam tarskeresore. Sosem beszeltem elotte ferfiakkal sehol, se messengeren se sehol.

Volt onnan par fiu akikkel elkezdtem beszelgetni de nem is tetszettek csak depressziós is voltam, unatkoztam, nem volt semmi dolgom es ok meg ki akartak hasznalni.

En ezt nem akartam elfogadni, hogy nem akarnak megismerni csak kihasznalni es nem hagytam oket beken. Irogattam nekik, konyorogtem nekik, hivogattam oket mindent csinaltam. Amikor elmondtak hogy hagyjam oket beken tovabbra sem tettem, ha letiltottak mashonnan irtam nekik. Ezeknek az lett az eredmenye hogy nagyon tiszteletlenul bantak velem es csak akkor lett vege egy egy ilyen esetnek amikor mar nem birtam tovabb. Nagyon szegyellem magam ezek miatt..minden nap eszembe jut ez,es nem tudok megbocsajtani magamnak. Pedig csak fiatal voltam, naiv, depresszios es belejuk akartam kapaszkodni de nem kellettem nekik es nem tudtam elfogadni.

Ha ti az en helyemben lennetek hogyan bocsajtanatok meg magatoknak ezt?

Neha amikor tukorbe nezek azt erzem jezusom en fiukat zaklattam regen.

Egyebkent ismerkedtem azota normalisan is, es ez teljesen elmult, ha azt erzem valakit nem erdeklek tovabb allok, ha nincs tisztelet tovabb allok.

De ez a mult..még egy kepet se merek ki tenni magamtol instara sem.


máj. 7. 22:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

múlt el múlt ez van lépj tovább nem kell megbocsátani senkinek ne foglalkozz ezzel már mindenki el felejtett nyugi.


akkor nagy dolog volt mostmár semmiség.


azért a jövőben ne csináld ezt és minden ok lesz. ha meg ezt csinálod vállald a következményeket és kész.

máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem felejtettek el.

Volt olyan eset hogy ismerkedtem egy fiuval, es egy baratjanak megmutatott es a baratja(pont azt a fiut zaklattam) mondta neki hogy en zaklattam ot es beteg vagyok, pedig 3 eve zaklattam.

máj. 8. 00:08
 13/19 A kérdező kommentje:
Tobbet ott voltak beszelgettek es abban a tarsasagban vagy 5 fiu nevetett rajtam es tartott szanalamas betegnek a 3-4 eve tortent mult miatt.
máj. 8. 00:09
 14/19 A kérdező kommentje:
Szoval visszakoszont a mult hiaba csak egy szakasz volt ujra megalaztak miatta
máj. 8. 00:10
 15/19 anonim ***** válasza:

Így már kicsit mas a helyzet . Sajnálom, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe kerültél.Általában az embernek változik annyit a kornyezete, hogy elhagyja ezeket a regi dolgait es ez talan neked is jot tenne, egy környezetváltozás.


Egyebkent, akik ilyenen nevetnek azok parasztok vagy dicsekedni akart a haverjainak, hogy te ra voltal kattanva.


Keress uj baratokat es kesz. Akik megismernek teged azokat nem fogja erdekelni az sem ha megtudjak, maximum rájuk lesznek mergesek hogy ilyet terjesztenek rolad.

Nem szabad azt gondolni, hogy ilyen kicsi a világ, persze tudom mit erzel, en is kovettem el hibákat regen, de sosem hallom oket vissza.


És ismerkedj is nyugodtan. Én például szeretem magam megitelni az embert es meghallgatnam amit mondanak rolad, de ez miatt nem dobnálak, ha ugy latom, hogy jelenleg minden rendben van veled.

máj. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Emberek vagyunk , hibázunk. Életem legkínosabb és egyben legnagyobb baklövését elkövettem 24 évesen. Szakított velem a nagy szerelmem. Elkezdtem drogozni meg nyugtatóra inni. Bevallom undorítóan lecsúsztam emiatt. Pedig előtte elég jól néztem ki. Ez odáig fajult, hogy megkergettem egy pasit a lakásán az ebédlő asztal körül mert nem akart lefeküdni velem. Az undor és a félelem az arcán bennem maradt. De azóta elfogadtam. Igen, volt ilyen. De ez is csak motivál, hogy soha ne essek vissza.
máj. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Fura, ha depis vagy, önmagadhoz se akarsz szólni, nemhogy arra vegyél energiát, hogy másokat zaklass. Inkább csak frusztrált HP voltál. Kinőtted azt a korodat? Oké. Max rájuk írsz, hogy hülye voltál, bocsika.
máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is sok kínos dolgot csináltam fiatalon, amik ma vállalhatatlanok lennének. Ma 37 vagyok, és van olyan múltbéli ismerős, aki most ugyanoda hordja a gyerekét oviba, mint én az enyémet, akár eszébe is juthatna, hogy jé, itt ez a szörnyella, de nem emésztem magam ezen. Úgy viselkedünk, mint az idegenek.

Ha valaki felhozná, milyen hülye voltam, bocsánatot kérnék tőle, és elmondanám, hogy az egy rossz időszakom volt.

Én úgy tekintek az akkori énemre, mint egy gyerekre, hiába voltam tizensok vagy huszonkevés éves. Nem nőttem fel még akkor igazán.

És ahogy a kisgyerekkori oktondiságaim, úgy a fiatal felnőttkori hülyeségeim sem okoznak álmatlan éjszakákat. Megbocsátottam magamnak rég. Nem voltam akkoriban mentálisan ép, és sok munkám van abban, hogy rendben legyek. Én kifejezetten büszke vagyok arra, hogy abból az elveszett lányból ilyen normális felnőtt lett. Szerintem ez nagy dolog. És szeretem magamban azt, hogy erre képes voltam. 3 év még kevés idő, megértem, ha még szégyelled. De ahogy telik az idő, úgy kopik majd a múlt hibáinak jelentősége is. Te csak minden pillanatban legyél magabiztos. Tudd magadról, hogy most ki vagy, és ebbe kapaszkodj. Ha valaki múltbéli pletykák miatt elhúzódik, hát ez van. Ha van alkalmad rá, megmutatod majd neki a mai arcod. Ha nincs alkalmad rá, akkor úgyse tudsz mit tenni, engedd el. Fókuszálj azokra, akikkel tudsz kapcsolódni.

máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
itt ha norol van szo megy a nyalizas egybol, ha ferfi lenne akkor minden elmebeteg szociopata aberalt allatnak lenne elhordva. Amugy a kerdezo gondolom nem egy szepseg .. hiába nyalizik itt kommentbe neki 2-3 pali.
máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!