Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hihető az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető az hogy a messenger akár félóráig is aktívat mutat miután kilépett belőle?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy percre pontosan nem megbízható, de félórát azért nem hiszem hogy csúszna a visszajelzés.
máj. 10. 23:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem.
máj. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Telóról is hamisan mutatja!
máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#10 Lehet másnál a telón is, én még olyat nem tapasztaltam. Nekem a telefon csak akkor frissít, ha használom is az appot.
máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Beszéltük a rokonokkal is,megnéztük ,igazából mindenkinél jól mutatta az elérhetősegt,max 5-10 csúszással.

ezért is fura hogy pont nála van máshogy.

Mutatja pl 50 percig még hogy elérhető,és csak utána írj aki hogy 5 perce volt elérhető vagy ilyenek,tehát nem egész éjjel vagy ilyesmi.

Nagyon érdekelne mitől lehet ez ha tényleg nem volt fent,nem akarok vadaskodni ugy hogy nincs rá bizonyítékom de fontos lenne tudni.

máj. 11. 07:16
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem inkabb hagyd ezt az embert, mert ha ennyire nem bizol benne, idovel meg fogsz hulyulni, mar bocsi. A sajat lelki bekedre is gondolj, tobbet er, mint egy tudodmi :)
máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, miből gondolod, hogy a pasid csak veled beszélget messengeren? Az egy dolog, hogy tőled elköszönt, lezárta a beszélgetést, de miért ne folytathatná a chatelést pl. az egyik haverjával? Állati fojtogató lehet olyan valakivel kapcsolatban lenni, aki minden percet el akar számoltatni a másikkal.

Sokan írták már, hogy a kapcsolatotokban nincs bizalom, akkor meg tényleg, mi értelme ennek a nyűglődésnek, hogy a komplett famíliát rá kell állítani a kivizsgálásra? Tiszta agybaj.

máj. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy nem jó ha már ennyire figyelni kell a másikat. 🙄

De legközelebb ha együtt vagytok, és a barátod nincs teló közelben, párszor pillants rá a messengerre, hogy máskor is jelzi-e online őt, mikor biztos nem használja. Jobb ötletem nincs.

máj. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat én folyton fészen lógok hírfolyamot nézegetem,videókat stb,messengert is bekapcsolva hagyom van hogy elfeljtek kilépni és egésznap onlinet jelez. Van barátom de eszembe se jutna másokkal beszélgetni. Szerintem ne tulajdoníts ennek nagy ügyet
máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy nem beszélhet mással,de azt mondta hogy rögtön alszik el.
máj. 11. 10:45
 20/23 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben. Egy szar az egész megoldás.


Legjobb, ha kikapcsolod, és egyáltalán nem hagyatkozol rá, mert cssk felesleges stresszt és bizonytalanságot generál.


Ha valakitől nem szeretnél azonnali választ kapni, nem életbevágó a téma, akkor írj neki. Ha biszont fontos, akkor HÍVD FEL!!

máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!