Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az a korkülönbség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a korkülönbség, amellyel még gyereket vállalnál a pároddal? (idősebb nő, fiatalabb férfi)

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat, amelyben a nő 48, a férfi 31 éves.

A nőnek az előző házasságából van már egy 17 éves gyereke, de a férfinek nincs, de szeretne családot.


Vonzalom, összhang, minden rendben van.


Vállalnál még egy gyereket 48 éves nőként?


máj. 13. 13:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

"Ha a nő szeretné a pasit megtartani, akkor vállalnia kell. Mert idővel a férfi valószínűleg lecserélné majd egy fiatalabbra."


Mert amúgy nem.

máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt, hogy ez csak most jött fel témaként ? Kb 10 évvel ezelőtt lett volna aktuális.
máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%

48 évesen???? Nem 38 évest akartál írni? Amúgy nem hiszem. Magas az eü kockázat a gyerekre nézve, meg aztán olyankor már bőven menopauza van, a megtermékenyülés esélye természetes úton szinte nulla. Nem csinálok magamból bohócot.

35 vagyok, most vagyunk a gyerekvállalásban férjemmel, hónapok óta próbálkozunk eredménytelenül, szóval nem olyan egyszerű dolog ez.

máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

SEMMI KÉPPEN!!

Csak azért, hogy a másik álmát teljesitsd a saját életedet áldozod fel, ami kényelmes lenyugodott, semmi képpen nem tenném, ha meg ezért elhagy, akkor ő nem teljes veled, csak egy képet akar egy keretet a gyerek és a nagy happy család..

ha egy gyerekért eldob, ha nem adod meg neki akkor nem téged fogad el most egy csomagként a gyerekeddel.

Ezt már az elején mielőtt belementek érzelmileg akkor kellett volna letenni alapba, hogy én nem akarok többet szülni ehhez tartsa magát és ha nem tetszik akkor most menjen, ne akkor jöjjön a baba zsarolással amikor már nyakik benne vagyunk érzelmileg és a szép kis kényelmes relax életet csak azért hogy valakinek a vágya teljesüljön feladni, NO WAY! AHHOZ VALAKINEK el kell, hogy menjen az esze ha ebbe belemegy...de nagyon!!

máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, 51, 2 gyerek van, de ha 40 lennék sincs az a pénz hogy gyereket vállaljak, nemhogy 48 évesen?! Örülök hogy végre megnőttek, önállóak, nem kezdeném újra, türelmem se lenne. Ha jót akarsz mindenkinek, 48 évesen már nem vállalsz gyereket.
máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
43%

"35 vagyok, most vagyunk a gyerekvállalásban férjemmel, hónapok óta próbálkozunk eredménytelenül, szóval nem olyan egyszerű dolog ez."


Ez te vagy. Más nem biztos. A megtermékenyülés valószínűsége pedig az apa életkorától is függ, ha ő fiatal, akkor már is nagyobbak az esélyek.

(Egy ápolónő ismerősöm mondta, hogy meglepően sok 40 körüli terhes nő jelentkezik náluk, mert azt hiszik, hogy ők már nem, vagy nehezen esnek teherbe, és nem védekeznek megfelelően.)

Ettől függetlenül biztos, hogy nem vállalnék 48 évesen gyereket.

máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szülnék 48 évesen, mert ezt a kort már nem tartom normálisnak. 32/N
máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. 44N nagy gyerekkel
máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mégcsak 42 éves vagyok egy 18 és egy 7 éves gyermekkel, de én már most sem vállalnék több gyereket, nemhogy 48 évesen.


Röviden a válaszom: NEM

máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám. Nem azért, mert öregnek érezném magam ennyi idősen. Hanem azért, mert feltehetőleg nem maradnak tartósan együtt, és nem akarnám egyedül felnevelni a gyereket. Azért lássuk be, egy ennyi idős nő lehet, hogy jól tartja magát, de meddig? Pláne, ha szülni is fog, neki már nehezebben regenerálódik a teste. Tuti lelépne a pasi egy fiatalabb nővel.
máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!