Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az a korkülönbség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a korkülönbség, amellyel még gyereket vállalnál a pároddal? (idősebb nő, fiatalabb férfi)

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat, amelyben a nő 48, a férfi 31 éves.

A nőnek az előző házasságából van már egy 17 éves gyereke, de a férfinek nincs, de szeretne családot.


Vonzalom, összhang, minden rendben van.


Vállalnál még egy gyereket 48 éves nőként?


máj. 13. 13:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

11 évvel fiatalabb a második ferjem, egészen pontosan 42 és fél éves voltam amikor megszületett a kisfiunk, azaz 3 hónappal a 42. szülinapom előtt lettem terhes spontán, első próbálkozásra. Nekem ő a második fiam, az elsőt 32 évesen szültem.

Nem árultam zsákbamacskát, megmondtam az akkor még nem férjemnek hogy nyitott vagyok arra hogy legyen gyerekünk, de csak ha összejön, semmiféle beavatkozásnak nem vetem alá magam. Összejött, és azzal a lendülettel el is köttettem magam (programcsászárom volt). Mert több kizárt hogy beleférjen. 42 és fél éves voltam, másfél év regenerálódás császár után, hát 44 évesen már nem vágnék bele újra. 48 azért elég durva. De a sztároknál vannak ilyenek. Érdekes hogy 5-6 éve Rachel Weiszt még nem csesztették hogy asszem 47 évesen szült de tavaly Hilary Swanket már szétszedték. És mindeközben a 80+-os kispapákba meg senki se köt bele. Az egyik pont pár hete halt meg, Roberto Cavalli, de Al Pacino és de Niro se fogja megérni nemhogy az érettségijét de még az iskolába menetelét se a gyerekének.

máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
16os, látom lejött a lényeg
máj. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
43%
Soha nem fogom megerteni miert all bele nagy korkülönbséges kapcsolatba olyan ember, aki gyereket akar...
máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
52%

23-as, azért mert idealista. Mert nem gondolja végig, hogy oké, most szép vagyok, felveszem a versenyt a 20 évesekkel. De mi lesz 10 év múlva? Amikor én 50 leszek, a férjem meg 30, még mindig szépnek talál, vagy lelép egy fiatalabbal? Amúgy ez oda-vissza igaz. Én is ismerek olyan párt, ahol a pasi 20 évvel idősebb, amikor összejöttek jól nézett ki, aztán rá 10 évre már rég megbánta az asszony, hogy bármit kezdett vele.

Tetszik, jól érzed vele magad? Hát érezd jól magad. Pár hónapig, aztán tovább kell lépni, nem rabolni a másik idejét. Pláne nem közösen gyereket vállalni.

máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Minimum 10 évvel fiatalabb nővel!
máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Gonosz dolog tudom.. Mert folyamatosan ismerkednének ilyen nők velem... De mivel van gyerekem és az apaság életem legjobb döntése volt, ezért ezt szeretném még átélni újra és újra

Ezért 36 felett mindenkit törlök. Ha ismerősi körben kezdeményez, akkor pedig eldumálok vele aztán lépek.

máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!