Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szemmel mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel mit gondoltok Elon Musk-ról?

Figyelt kérdés
Intelligens, munkamániás, humoros és nagy egzisztenciával rendelkezik. Emellett van egy normális megjelenése is.
máj. 13. 18:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

#9: [link]


Ha van időd, és tudsz angolul, kérdező, akkor nézd végig (Amber Heard-ről és a válásról.)

máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne!
máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább elmebetegnek mondanám, a dolgok amikkel foglalkozik, érdekesek, de mint férfi kerülném.
máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
33%
Valaki azt állította, hogy van kép Amber Heard végtermékéről. Egy haveromat érdekelné a link.
máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem szimpatikus, bár nem is követem, hogy mikor mit csinál, mert nem érdekel.

Számomra egy öntelt és ripacs embernek tűnik, ami önmagában taszító, és ahogy már írták, a magánélete se a legrendezettebb. Biztos nagy elmének számít a szakmájában, de nekem olyan, mintha a túlzott technológiai fejlesztés reményében a saját emberségét is szívesen odaadná (bár a csillagászati törekvéseit értékelni tudom). Azok már csak olyan mellékes dolgok, hogy külsőleg nem az esetem, idősnek tartom magamhoz vagy hogy esélyesen semmilyen közös érdeklődési pontunk nem lenne.

máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
49%
Musk egy rasszista, benyalós, ostoba, egomániás breeder egy ötéves agyi szintjén.
máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
24 hát barátom elküldtem a képet de a belem kiokádtam, másnak nem fogok majd te küld el
máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
91%

#28

Köszönöm, megkaptam. Hát ez valóban förtelem.

Ezt egy orvosnak is látnia kellene, mert nem egészséges.

máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
53%

A csávó konkrétan egy pszichopata aki apuci smaragdbánya pénze nélkül örökre egy drogos kis senki lenne.

De mivel gazdagnak született, megveheti a TÉNYLEG intelligens emberek munkájához a jogokat (tesla, spaceX, twitter, sőt, még a oaypalt se egyedül találta ki), plusz csak úgy, szórakozásból, a mémek kedvéért támogat politikai puccsokat.

Plusz x évente cseréli a feleségeit, mindegyiket fel is csinálja, gondolom csak azért hogy valami hím istennek érezze magát aki tele van a teremtés szent magvaival, vagy mittudomén. Aztán nyilvánosan alázza a saját gyerekeit, vagy azzal hogy hülye nevet ad nekik viccből (igazi humor herold, mi?) vagy pedig a neten keresztül veszekszik velük, és tagadja ki őket, mert nem úgy élnek ahogy ő azt szeretné.


Komikusan megvetendő emberi lénynek tartom, a méretes fanboy táborát pedig szánom, hogy nem találnak maguknak jobb példaképet.

Náluk már csak azokat szánom jobban akik mái napig elhiszik hogy Amber Heard az ágyba sz.rt lol. Az ilyen retardációból tényleg nincs kiút, az ilyen mindent elhisz amit elé raknak.

máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, jut eszembe ideje vacsorázni!
máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!