Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy köszönjek a rokonainak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy köszönjek a rokonainak ha sokkal idősebbek?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok eléggé beszédes típus és közvetlen viszont összejöttem egy 35 éves pasival és félek a családjától😂😂

Konkrétan félek a találkozástól stb... tudom hogy mindenki idősebb náluk és nem tudom azt se hogy egyáltalán hogy köszönjek vagy bármi. Nyilván a szüleit nem tegezném de ott van pl a keresztanyja vagy a testvére aki majdnem az apám lehetne 😂😂😂 apám 45 éves anyám 40. Elég fiatalok és fiatalosak. Fogalmam sincs hogy kéne eleinte koszonnom nekik vagy bármi ilyesmi.. nem akarok beégni 😂😂 még a tesóját oké tegezem mégis csak a testvére de pl a keresztanyját mégsem tegezhetem szerintem de úgy sem akarok neki köszönni hogy "csókolom" mint egy kisgyerek😂 de úgy sem akarok hogy "jónapot"😂😂😂 már csak nevetek magamon... de annyira gáz.

Sosem voltam még ilyen helyzetben.

Szerintetek ?

Valaki van itt akinek ennyivel idősebb a párja ?



máj. 14. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha felnőtt ember vagy egy "jó napot kívánok, xy vagyok" teljesen megfelelő. Utána úgyis mondja, ha tegezd. Ha te is 35 éves lennél, akkor se tegeznéd le a vadidegen 40+ keresztanyját gondolom...

A "csókolom"-tól még a hideg is kiráz

máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó napottal köszönsz. Először te nyújtasz kezet, mert te vagy a nő, te vagy a bemutatott személy és más házában is vagy. Szóval nyújtod a kezed, jó napot és bemutatkozol.
máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem ezt a kérdést, életkorilag felnőtt ember vagy, felnőtt emberekhez mész, tök mindegy, hány éves a párod, jó napot kívánok a megfelelő formula. Ezen nem kell kuncogni, és beégni sem fogsz, majd mondják, ha szeretnének tegeződni.
máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Felnott ember vagy nem 17 eves hogy ezen ennyire fent kelljen akadni, jo napot kivanok, üdv, orulok a talalkozasnak ha be is mutatnak... Te
máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!