Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim (:D) ha vki ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim (:D) ha vki ezzel a szöveggel nyitna, mit reagálnál? (lent)

Figyelt kérdés

Szia, ne haragudj, hogy csak így ismeretlenül leszólítlak, de nagyon szép vagy és nem bírtam megállni, hogy ne szóljak hozzád.



Városban vki leszólítana egy ilyen nyitással mit mondanál, elhajtanád vagy úgy éreznéd kedves az illető és szóbaelegyednél vele? Milyen érzést keltene benned, ez a dolog, lenne különbség ha előtte szemeztetek (metró, villamos), vagy csak úgy az utcán séta közebn szólítana így meg vki?


2010. okt. 28. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha előtte szemezünk és olyan hangsúllyal mondja, akkor esetleg nem koptatom le fél perc alatt. 21L
2010. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eddig kétszer is szólítottak így le-mindkét esetben néger srácok. Udvariasan elhajtottam őket. Ja és első alkalommal még meg is ragadta az illető a karomat. Nem volt túl pozitív élmény.
2010. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Háát.. szerintem én megköszönném a dicséretet és lekoptatnám.. :S Az így kezdődö kapcsolatból nem sok minden jó sülhet ki..
2010. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A lányok nem fognak erre őszintén válaszolni. A szövegen nem múlik semmi, a lényeg h kinézetre bejössz-e nekik.
2010. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szesze ***** válasza:
Kifejezetten jo kezdes. Latszik a pasin, hogy lehet vele beszelgetni. :D
2010. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gagyi szöveg. Ennél még a "megkívántam a p*nád" is jobb.
2010. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok és már jó régóta filózok , gondolkozok azon , hogy lehetne ismeretlen lányokat is megszólítani az utcán ha megtetszik. Az a gond, hogy nem jöttem még rá a megfelelő szövegre mert ilyesmire én is gondoltam, amit te megfogalmaztál a kérdésedben. De ezzel szerintem az a gond, hogy olyan betanult szövegnek tűnik. :-/. Nincs benne spontán dolog. A lányok meg azt szeretik, hogy ne tűnjön betanultnak hogy na ott egy lány na megszólítom mit is mondjak neki? hogy is van az a szöveg? ja megvan! és akkor gyorsan lefutattom az agyamban a "progit" és akkor mehet is...nem tudom nehéz ugy tenni, mintha nem betanult szöveget mondanál, de ne is legyen hétköznapi, hogy pl ne haragudj meg tudnád mondani mennyi az idő? ez pl. túl hétköznapi. Még gondolkozok tovább hátha egyszercsak rájövök :)
2010. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez eddig oke, de erre mit lehet valaszolni??? Valamit meg mondhatnal utana, pl helybeli vagy?, Raersz/van kedved beulni vhova? vagy valami.
2010. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem ez túl átlagos, minden nap ilyeneket hallok...megköszönöm a bókot és elköszönök... ha nem ért a szép szóból, másodjára durvábbak küldöm el


21/L

2010. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a 20:52 esnek igaza van !

Például ha hozzám odajön egy olyan csávó aki nagyon bejön akkor felőlem szinte bármilyen béna szöveget mondhat :)

viszont ha nem tetszik akkor ugyis megkapja hogy "sziaköszibocsidevanbarátom) :S

2010. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!